Trwa ładowanie...
d40j8aa
Aktualności

"Interstellar" na największym kinowym ekranie IMAX

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Interstellar" na największym kinowym ekranie IMAX
(Robert Pałka/Fotos-Art)
d40j8aa

IMAX zaprasza na najbardziej niewiarygodną wędrówkę kosmiczną w historii kina. Najnowszy film Christophera Nolana: *"Interstellar"trafi na ekrany 7 listopada, jednak już teraz ruszyła przedsprzedaż biletów.*

Minęło dwa lata odkąd mistrz sztuki filmowej Christopher Nolan zakończył trylogię Mrocznego Rycerza. Fani niecierpliwie czekali na wiadomości dotyczące kolejnej jego produkcji i wreszcie obraz Interstellar trafia do kin – na największy „srebrny” ekran IMAX. Film został przygotowany specjalnie pod tę technologię, aby widzowie mogli zachwycać się kunsztem twórcy w pełnej krasie. W kinach IMAX® ruszyła właśnie przedsprzedaż biletów na tę wyjątkową premierę.

Międzygalaktyczna moc wrażeń!
Interstellar to filozoficzno-naukowa podróż do odległej galaktyki, gdzie bohaterowie poszukają ratunku dla ludzkiego gatunku. Reżyser zaangażował najlepsze nazwiska, znane również z opowieści o Batmanie. W rolach głównych m.in: Matthew McConaughey (Detektyw), Anne Hathaway (Mroczny Rycerz Powstaje), Casey Affleck (Gdzie jesteś Amando?), Michael Caine (Mroczny Rycerz) i Jessica Chastain (Wróg numer 1). W kinach IMAX międzygalaktyczna wyprawa nabierze jeszcze większej wyrazistości. Krystalicznie czysty obraz przybliży widzom niezwykłe piękno kosmosu, ale też niebezpieczeństwa związane z podróżą w nieznane. 7 listopada we wszystkich kinach IMAX określenie science-fiction nabierze zupełnie nowego znaczenia!

* Zobacz zwiastun filmu:*

Krawędź galaktyki
W Interstellar nasza planeta została pozbawiona już wszystkich potrzebnych do życia surowców. Sytuacja jest na tyle kryzysowa, że niezbędne jest przesiedlenie ludzi w inne miejsce w kosmosie. Naukowcy konstruują więc najnowocześniejszy statek kosmiczny, aby dotrzeć nim do innego układu gwiezdnego i znaleźć dla Ziemian nowy dom. Za sterami zasiądzie najlepszy pilot o imieniu Cooper. Musi rozwiązać problem związany z limitem czasowym misji – jedna godzina poza Układem Słonecznym, to kilka lat na Ziemi.

Pokazy filmu Interstellar we wszystkich kinach IMAX już od 7 listopada w 2D.Seanse odbędą się także we wszystkich kinach Cinema City od 7 listopada w 2D.

d40j8aa

Podziel się opinią

Share

d40j8aa

d40j8aa