Trwa ładowanie...

''Jack Ryan: Shadow Recruit'': Pierwszy plakat nowego filmu o Jacku Ryanie [foto]

Share
''Jack Ryan: Shadow Recruit'': Pierwszy plakat nowego filmu o Jacku Ryanie [foto]
Źródło: Paramount Pictures
d42bpmg

Kilka godzin po informacji o śmierci pisarza Toma Clancy'ego, mistrza prozy szpiegowskiej, w sieci pojawił się pierwszy plakat do filmu *"Jack Ryan: Shadow Recruit".*

Clancy, twórca postaci Ryana, nie doczekał premiery obrazu. Zmarł 1 października w wieku 66 lat. Pomimo tragicznych informacji, studio Paramount Pictures nie opóźniło prezentacji plakatu, na którym nazwisko pisarza widnieje w centralnym punkcie. Sama grafika przedstawia pochylonego Chrisa Pine'a - kolejnego po Alecu Baldwinie, Harrisonie Fordzie i Benu Afflecku odtwórcę Ryana.

Przypomnijmy, że nowa produkcja nie jest adaptacją żadnej z książek z cyklu stworzonego przez Clancy'ego. Paramount Pictures uzyskało jedynie prawa do wykorzystania samego bohatera.

d42bpmg

Za kamerą stanął Kenneth Branagh. Scenariusz napisał David Koepp. Jack Ryan jest tu młodym analitykiem finansowym we współczesnej Moskwie. Odkrywa, że jego pracodawca chce sfinansować atak terrorystyczny mający na celu zrujnowanie amerykańskiej gospodarki.

Poza Pine'em w filmie grają również Kevin Costner, Keira Knightley, Peter Anderson oraz sam Branagh jako czarny charakter.

Światowa premiera zapowiadana jest na 25 grudnia.

d42bpmg

Podziel się opinią

Share
d42bpmg
d42bpmg