Trwa ładowanie...

"Jak poślubić milionera” najchętniej oglądanym polskim filmem w miniony weekend

Film "Jak poślubić milionera” w miniony weekend podbił serca ponad 200 tysięcy widzów. Komediowy poradnik dla czekających na miłość jest najpopularniejszym polskim filmem minionego weekendu.
Share
W tytułowej roli wystąpiła Małgorzata Socha
W tytułowej roli wystąpiła Małgorzata SochaŹródło: Materiały prasowe
d3w01dr

"Jak poślubić milionera” to komedia romantyczna opowiadająca historię Alicji, dziewczyny o złamanym sercu, która dzięki autorce bestsellerowych poradników, odważy się zawalczyć o swoje szczęście i o miłość. W filmie zobaczymy m.in.: Małgorzatę Sochę, Anitę Sokołowską, Małgorzatę Foremniak, Mikołaja Roznerskiego, Michała Malinowskiego i Wojciecha Mecwaldowskiego.

JAK POŚLUBIĆ MILIONERA – OPIS FILMU

"Jak poślubić milionera” to komediowy przewodnik dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwym związku. Główni bohaterowie filmu zamiast czekać, aż ślepy los ześle im upragnioną miłość, biorą sprawy w swoje ręce i zapisują się na kurs gwarantujący znalezienie drugiej połówki. Oczywiście jeśli przy okazji okaże się, że wybranek serca jest milionerem, nikt nie będzie przecież składać reklamacji.

d3w01dr

Czy faktycznie istnieją sprawdzone metody uwodzenia, które działają na wszystkich mężczyzn? Co można, a czego absolutnie nie wolno robić na pierwszej randce? Jak znaleźć miłość i nie zepsuć wszystkiego w jeden dzień?

Zobacz też: Małgorzata Socha milionerką!

Na ekranie: Małgorzata Socha, Michał Malinowski, Anita Sokołowska, Małgorzata Foremniak, Iwo Rajski, Piotr Polk, Wojciech Mecwaldowski, Mikołaj Roznerski, Edyta Olszówka, Paweł Ławrynowicz, Justyna Steczkowska, Julia Wieniawa, Michał Czernecki, Nikodem Rozbicki, Wenanty Nosul, Kornelia Maciejewska, Sławomir Orzechowski, Mikołaj Cieślak, Sebastian Stankiewicz, Julia Kuczyńska, Ewa Wachowicz, Marcin Szczurkiewicz, Katarzyna Kwiatkowska.

Produkcja: Endemol Shine Polska na zlecenie firm: Telewizja Polsat Sp. z o.o., Cyfrowy Polsat S.A. oraz Polkomtel Sp. z o.o.
Dystrybutor: Dystrybucja Mówi Serwis

d3w01dr

Podziel się opinią

Share
d3w01dr
d3w01dr