Trwa ładowanie...
d3c6jpp

Jakie filmy zobaczymy 1 listopada w telewizji? Kilka propozycji na środowy wieczór

Wszystkich Świętych to dzień, w którym większość stacji zmienia swoją ramówkę. Na co mogą liczyć widzowie?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kadr z filmu "Titanic"
Kadr z filmu "Titanic" (Materiały prasowe)
d3c6jpp

Jedyną stacją, która wyemituje swoje programy bez zmian jest TVN. Widzowie zobaczą standardowo "Na Wspólnej", "Milionerów", a następnie "Azję Express". Pozostałe wiodące kanały zaproponują Polakom coś innego.

TVP1 o 17:40 wyemituje melodramat "Trędowata". Jest to historia guwernantki, która zakochuje się w ordynacie, ale niestety para napotyka na swojej drodze wiele przeszkód, które mogą zaszkodzić ich miłości.

Z kolei na TVP2 o 20:05 będzie można zobaczyć "Dla ciebie wszystko". Jest to melodramat na podstawie powieści Nicholasa Sparksa, który z pewnością wielu wzruszy do łez. Zaraz po nim o godz. 22:10 zostanie wyemitowany thriller "Osaczony", w którym główną rolę gra Bruce Willis.

d3c6jpp

Polsat po raz kolejny pokaże "Titanica" z Kate Winslet i Leonardo DiCaprio, dlatego fani tego filmu z pewnością już wiedzą jak spędzą środowy wieczór.

A co dla widzów przygotowała Telewizja WP? O 17:15 będzie można obejrzeć reality show "Mały dom, wielkie możliwości", następnie serial dokumentalny "Jak zarobić na remoncie?", zaraz po nim kolejne reality show "Pokochaj lub sprzedaj", a także seriale dokumentalne takie jak "Cuda współczesności" czy "Największe mosty Wielkiej Brytanii". O 22:00 wszyscy fani kabaretów mogą liczyć na świetną zabawę z programem "Mistrzowie kabaretu". Na koniec dnia Telewizja WP wyemituje komedię "Widzę-cię.com".

Na co czekacie najbardziej?

ZOBACZ TAKŻE: Najśmieszniejsze skecze polskich kabaretów

d3c6jpp

Podziel się opinią

Share

d3c6jpp

d3c6jpp