Trwa ładowanie...
d3owu59

James Cameron zdradził, czemu wrócił do "Terminatora". I ma plan na kolejne części

"Terminator: Mroczne przeznaczenie" wejdzie do kin 8 listopada. Okazuje się, że James Cameron już planuje, o czym będą kolejne odsłony serii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
James Cameron ma plany odnośnie dalszych części "Terminatora"
James Cameron ma plany odnośnie dalszych części "Terminatora" (Mat. prasowe)
d3owu59

Reżyserem najnowszego "Terminatora" jest Tim Miller, facet odpowiedzialny m.in. za sukces pierwszego "Deadpoola". Do swoich ról powrócą Linda Hamilton jako Sarah Connor i Arnold Schwarzenegger grający wiadomo kogo.

W projekt zaangażowany jest również James Cameron, który pożegnał się z serią w 1991 r. Okazuje się, że twórca pierwszych dwóch części zabawi trochę dłużej w świecie Skynetu i "elektronicznych morderców".

W wywiadzie z serwisem Collider Cameron dał do zrozumienia, że ma pomysł na kolejne części, a przynajmniej kierunek, w jakim powinna pójść… trylogia.

d3owu59

- Największą moją motywacją do powrotu i pracy nad tym filmem, bądź mam nadzieję franczyzą, było pokazanie związków między ludźmi a sztuczną inteligencją. Nie czuję, abyśmy zrobili to w "Mrocznym przeznaczeniu". Na razie przygotowaliśmy pod to stosowne miejsce, a wszystko rozegra się w 2. albo 3. filmie - zdradził James Cameron.

To świetna wiadomość, choć nie wiadomo, kiedy miałyby rozpocząć się prace nad kolejnymi "Terminatorami". Zwłaszcza, że Cameron ma teraz na głowie aż 4 "Avatary".

ZOBACZ TEŻ: zwiastun "Terminator: Mroczne przeznaczenie"

d3owu59

Podziel się opinią

Share

d3owu59

d3owu59