Trwa ładowanie...

Jean-Claude Van Damme znów w "Kickboxerze"

Share
Jean-Claude Van Damme znów w "Kickboxerze"
d44f29u

*Jean-Claude Van Damme wystąpi w remake'u filmu "Kickboxer".*

Przypomnijmy, że bohaterem oryginalnego dzieła z 1989 roku był Kurt Sloane, który przybywa do Tajlandii wraz ze swoim bratem Erikiem, mistrzem świata w kickboxingu. To właśnie tam Eric ma odbyć walkę z najlepszym z miejscowych zawodników, Tong Po. W wyniku krwawej i niesprawiedliwej walki amerykański mistrz zostaje sparaliżowany. Kurt postanawia za wszelką cenę pomścić brata i rozpoczyna trening tajskiego boksu. W osiągnięciu celu pomaga mu jego nowy nauczyciel, Xian.

W roli głównej wówczas pojawił się Jean-Claude Van Damme, który w remake'u wcieli się Chow - mistrza tajskiego boksu, który pomaga głównemu bohaterowi pokonać przeciwnika. Oryginalnie postać tę miał sportretować Tony Jaa, który wycofał się z projektu.

d44f29u

Za kamerą remake'u stanął Stephen Fung ("Tai Chi 0"). Scenariusz napisali Jim McGrath i Dimitri Logothetis. Realizacją zajmie się studio Radar Pictures, odpowiedzialne za "Ostatniego samuraja" i "Riddicka". W roli głównej wystąpi kaskader i ekspert sztuk walki, Alain Moussi. W obsadzie filmu są także m.in. gwiazdor wrestlingu, Dave Bautista oraz mistrz UFC, Georges St. Pierre.

Zdjęcia już trwają i są realizowane w Nowym Orleanie, Luizjanie oraz Tajlandii.

d44f29u

Podziel się opinią

Share
d44f29u
d44f29u