Trwa ładowanie...

Jennifer Ehle matką Any Steele i byłą Johna Travolty

Jennifer Ehle matką Any Steele i byłą Johna Travolty
d17bzy2
d17bzy2

*Jennifer Ehle dołączyła do obsady ekranizacji powieści "Pięćdziesiąt twarzy Greya" oraz filmu "The Forger".*

"Pięćdziesiąt twarzy Greya" E.L. James to historia o erotycznym związku pomiędzy Anastasią Steele, absolwentką uniwersytetu, a młodym biznesmenem, Christianem Greyem. W rolach głównych wystąpią Dakota Johnson i Charlie Hunnam. Ehle wcieli się w matkę Anastasii, Carlę, kobietę o silnym charakterze. Za kamerą adaptacji stanie Sam Taylor-Johnson. Premierę ekranizacji zaplanowano na 1 sierpnia 2014 roku.

Bohaterem obrazu "The Forger" będzie z kolei Ray Cutter (w tej roli John Travolta), niegdyś niezwykle utalentowany chłopiec, który w późniejszych latach nie wybrał kariery adepta sztuki, a drobnego złodzieja. Za popełnione przestępstwa Ray trafia za kratki, co uniemożliwia mu sprawowanie opieki nad chorym synem (Tye Sheridan). Wkrótce udaje mu się jednak kupić wolność - pewna grupa przestępcza pomaga mu wyjść z więzienia przed terminem pod warunkiem wykonania dużego zlecenia. W ostatnim skoku Rayowi pomaga ojciec (Christopher Plummer).

W filmie "The Forger" Ehle zagra Kim, wrażliwą byłą żonę Raya. W obrazie wystąpią także Abigail Spencer, Marcus Thomas i Anson Mount. Philip

Martin wyreżyseruje projekt na podstawie scenariusza Richarda D'Ovidio.

Jennifer Ehle znana jest z przebojów "Wróg numer 1" i "Jak zostać królem".

d17bzy2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17bzy2