Trwa ładowanie...
d22cm69
Aktualności

Jennifer Lawrence zaprojektuje mopa w grudniu 2015

Share
Jennifer Lawrence zaprojektuje mopa w grudniu 2015
d22cm69

Przedstawiciele 20th Century Fox zapowiedzieli, że nowy film Davida O. Russella z Jennifer Lawrence w roli głównej trafi do kin w Stanach Zjednoczonych w grudniu 2015 roku.

Bohaterką dzieła będzie Joy Mangano, samotna matka z Long Island, która pracowała na aż trzech etatach, aby utrzymać rodzinę. Pewnego dnia wpadła na pomysł skonstruowania samowyżymającego się mopa, który następnie opatentowała i przedstawiła firmie prowadzącej telesprzedaż. Jej mop okazał się strzałem w dziesiątkę, a Mangano nagle nie musiała martwić się o pieniądze. Przedsiębiorcza kobieta poszła za ciosem i opatentowała kilka innych przedmiotów codziennego użytku, m.in. specjalne wieszaki na ubrania, neutralizatory zapachów i linię praktycznych toreb podróżnych.

Scenariusz obrazu, zatytułowanego "Joy", napisała już Annie Mumolo ("Druhny"). Za kamerą stanie David O. Russell. Produkcją filmu zajmują się John Davis, John Fox i Ken Mok.

d22cm69

David O. Russell i Jennifer Lawrence pracowali razem przy "Poradniku pozytywnego myślenia" oraz "American Hustle". Za rolę w "Poradniku pozytywnego myślenia" Lawrence otrzymała Oscara dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej, a za "American Hustle" statuetkę Złotego Globa dla najlepszej aktorki drugoplanowej.

Jennifer Lawrence możemy podziwiać obecnie w superprodukcji "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie". W listopadzie do kin wejdą natomiast "Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 1" z niespełna 24-letnią aktorką w roli głównej.

W grudniu 2015 roku w amerykańskich kinach, oprócz nowego filmu Davida O. Russella, zagoszczą również "Star Wars: Episode VII", "The Nest", "Kung Fu Panda 3" oraz "Mission: Impossible 5".

d22cm69

Podziel się opinią

Share
d22cm69
d22cm69