Trwa ładowanie...

Jennifer Lopez przeżyła chwile grozy! Prawie spadła z balkonu

Jennifer Lopez jest obecnie w Toronto, gdzie promuje najnowszy film "Ślicznotki". Podczas premiery prawie wypadła z balkonu.

Share
Jennifer Lopez przeżyła chwile grozy! Prawie spadła z balkonu
Źródło: ONS.pl
d3me0n5

Jennifer Lopez jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych artystek na świecie. Gwiazda nie tylko zachwyca swoim głosem, ale również grą aktorską.

Najnowszy film z udziałem Jennifer Lopez "Ślicznotki" miał swoją premierę podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto.

d3me0n5

Gwiazda podczas seansu siedziała na balkonie. W pewnym momencie razem z innymi członkami obsady wstała, by pomachać zgromadzonej publiczności. Niefortunnie przychyliła się do przodu, co wyglądało bardzo niebezpiecznie.

Na szczęście Jennifer Lopez udało się złapać równowagę! Całe zdarzenie zostało nagrane i udostępnione w sieci.

"Ślicznotki" z Jennifer Lopez - o czym będzie film?

"Ślicznotki" ("Hustlers") opowiadają historię kobiet, które pracują w ekskluzywnym klubie go-go. W wyniku krachu finansowego w 2008 r. tracą wszystkie oszczędności. Obwiniają o to bogaczy z Wall Street. Pod przewodnictwem błyskotliwej Ramony postanawiają zrealizować przekręt idealny.

W rolę Ramony wcieliła się właśnie Jennifer Lopez. Poza nią w filmie zobaczymy Constance Wu, Lili Reinhardt, Julię Stiles, Keke Palmer oraz Cardi B.

d3me0n5

Podziel się opinią

Share
d3me0n5
d3me0n5