Trwa ładowanie...
d3jhdpe

Jeremy Piven oskarżony o molestowanie. Już raz mu groził rok więzienia za podobną sprawę

Jeremy Piven znany m.in. z seriali "Wisdom of The Crowd" i Ekipa" został oskarżony o molestowanie przez Arianę Bellamar. Aktor zaprzecza jej zarzutom.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Od lewej: Jeremy Piven, Ariane Bellamar
Od lewej: Jeremy Piven, Ariane Bellamar (Getty Images)
d3jhdpe

Aktorka poinformowała o molestowaniu przez Pivena na Twitterze. Napisała, że dwa razy obmacywał jej piersi i tyłek.

– Dementuję oskarżenia wobec mojej osoby. Nic takiego nie miało miejsca. Ofiary molestowania seksualnego muszą mieć wiele odwagi, by powiedzieć swoje historie i mam nadzieję, że nieprawdziwe oskarżenia wobec mnie nie odwrócą uwagi od prawdziwych historii, które muszą być usłyszane.

d3jhdpe

Aktor był już raz oskarżony o molestowanie przez Marcellę Gamble, którą uwiódł na stacji benzynowej. W pokoju hotelowym zdarł z niej kurtkę i koszulę. Dziewczynie udało się uciec z hotelu i zgłosić sprawę policji. Po obdukcji Gamble poinformowano aktora, że grozi mu rok więzienia. Wtedy Piven zmiękł i poprosił o ugodę.

Stacja CBS emitująca serial "Wisdom of the Crowd" wydała oświadczenie: – Jesteśmy świadomi doniesień medialnych i przyglądamy się tej sprawie.

Oświadczenie wydała też stacja HBO, emitujacą serial "Ekipa": – Wszyscy w HBO jesteśmy świadomi polityki braku jakiejkolwiek tolerancji wobec molestowania seksualnego. Każdy, kto czuje, że pracuje w niebezpiecznym środowisku ma różne drogi, by zgłosić swój problem, który traktujemy bardzo poważnie.

<<enter caption here>> at The London West Hollywood on September 20, 2012 in West Hollywood, California. Getty Images
<<enter caption here>> at The London West Hollywood on September 20, 2012 in West Hollywood, California.
d3jhdpe

Podziel się opinią

Share

d3jhdpe

d3jhdpe