Trwa ładowanie...
ycipk-4bqscz

Jeremy Renner nie zagra już Hawkeye’a? Fani chcą usunąć aktora z filmów Marvela

Internauci domagają się, by usunąć Jeremy’ego Rennera z roli Clinta Bartona w nadchodzącym serialu Disneya "Hawkeye", a także z innych produkcji Marvela. Aktor miał bowiem grozić swojej żonie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jeremy Renner nie zagra już Hawkeye’a? Fani chcą usunąć aktora z filmów Marvela
Jeremy Renner nie zagra już Hawkeye’a? Fani chcą usunąć aktora z filmów Marvela (Getty Images)
ycipk-4bqscz

Jeremy Renner na swoim koncie ma wiele występów w hitowych produkcjach, a także dwie nominacje do Oscara. Największą popularność zdobył jednak dzięki roli jednego z superbohaterów Marvela, Clinta Bartona znanego również pod pseudonimem Hawkeye. Postać pojawiła się w wielu filmach z serii przygód o Avengersach, a w 2021 r. miała otrzymać swój własny serial wyprodukowany przez Disneya.

Niestety w życiu prywatnym Rennera nie układa się najlepiej. W marcu pojawiły się niepotwierdzone plotki o jego romansie z Lady Gagą. Tymczasem okazuje się, że aktor ma nie najlepszą relację ze swoją byłą żoną, Sonni Pacheco. Para rozwiodła się w 2015 r., udało im się porozumieć co do wychowania córki Avy Berlin. Jednak jakiś czas temu Pacheco wystąpiła o przyznanie jej wyłącznego prawa do opieki nad dzieckiem. Renner miałby prawo spotykać się z córką tylko, gdy ta byłaby pod opieką matki.

ZOBACZ TAKŻE: Scarlett Johansson i Paul Rudd opowiadają, jak to jest być superbohaterem

ycipk-4bqscz

Była małżonka aktora ma dość spore szanse, by dopiąć swego. Z doniesień serwisu TMZ wynika, że w przeszłości Renner, pod wpływem alkoholu i narkotyków, miał powiedzieć znajomemu, że "chce się pozbyć ówczesnej partnerki". Pacheco twierdzi, że tego samego wieczoru aktor miał otwarcie grozić jej śmiercią. Dodała także, że ponoć Renner włożył sobie również pistolet do ust i chciał odebrać sobie życie. Miał wówczas mówić, że lepiej, by ich córka nie miała żadnego z rodziców, niż posiadała taką matkę jak jego żona.

Przedstawiciel Jeremy’ego Rennera odniósł się do całej sytuacji w specjalnym oświadczeniu.

"Dobro córki Avy zawsze było i będzie głównym celem Jeremy’ego. Decyzję w tej sprawie podejmie sąd. Należy jednak zauważyć, że dramatyzacje dokonane w zeznaniach Sonni są jednostronne i skupione na konkretnym celu" - czytamy.

ycipk-4bqscz

Sytuacja Rennera stała się kolejnym argumentem dla internautów, którzy domagają się usunięcia aktora z roli Hawkeye’a. Twierdzą również, że w postać, zgodnie z komiksowym materiałem źródłowym, powinna wcielić się osoba mająca częściowe problemy ze słuchem.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku

Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4bqscz

ycipk-4bqscz
ycipk-4bqscz