ycipk-wzepln

Joe Pesci i Harvey Keitel wracają na wielki ekran! Coraz lepsza obsada "The Irishmana" Martina Scorsese

Joe Pesci, Harvey Keitel i Bobby Cannavale wystąpią w nadchodzącym filmie Martina Scorsese, "The Irishman". Dołączą oni do Roberta De Niro i Ala Pacino. To wielkie wydarzenie, bo na dużym ekranie po latach znów spotkają się ulubione gwiazdy reżysera. Na szczególną uwagę zasługuje powrót Joe Pesciego, który dla twórcy "Chłopaków z ferajny" wraca z aktorskiej emerytury.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joe Pesci i Robert De Niro
Joe Pesci i Robert De Niro (Getty Images)
ycipk-wzepln

Obraz powstanie na podstawie książki "I Heard You Paint Houses" Charlesa Brandta. Produkcja opowie o losach Franka "The Irishmana" Sheerana, mafijnego zabójcy podejrzewanego o zamordowanie jednego z przywódców Międzynarodowego Związku Transportowców, Jimmy'ego Hoffy. W tytułowego bohatera wcieli się Robert De Niro. Al Pacino sportretuje Hoffę. Joe Pesci wcieli się w mafijnego bossa, Russella Bufalino. Dla gwiazdy takich przebojów jak "Kasyno" czy "Kevin sam w domy" będzie to powrót przed kamerę po 7 latach przerwy.

Materiały prasowe
Podziel się

Wzorem Michaela Douglasa w "Ant-Manie" czy Jeffa Bridgesa w "TRON: Dziedzictwo" Robert De Niro ma do roli tytułowego bohatera zostać odmłodzony dzięki efektom specjalnym.

ycipk-wzepln
attends Spike TV's "Guys Choice 2016" at Sony Pictures Studios on June 4, 2016 in Culver City, California. Getty Images
Podziel się

Budżet produkcji szacowany jest na 100 mln dol. Projekt powstaje dla Netfliksa. Zdjęcia mają ruszyć jeszcze w sierpniu 2017 r. Film wejdzie na ekrany kin najwcześniej w 2019 r.

Zobacz, dlaczego "The Irishmana" nie pojawi się w kinach. Sprawdź, co #dziejesiewkulturze:

ycipk-wzepln
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-wzepln

ycipk-wzepln
ycipk-wzepln