Trwa ładowanie...
d25wndr

John Travolta pisze o zmarłej żonie. Niezwykle wzruszające słowa

Nie żyje Kelly Preston, aktorka, żona Johna Travolty. Długo chorowała na raka. Wpis jej męża to przede wszystkim hołd dla lekarzy, którzy walczyli do końca o zdrowie Kelly.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
John Travolta opublikował wpis po śmierci Kelly Preston
John Travolta opublikował wpis po śmierci Kelly Preston (ONS, Instagram)
d25wndr

Kelly Preston chorowała na raka piersi. O tym, że ma nowotwór, wiedziało niewielu. Aktorka zdecydowała się nie mówić głośno i otwarcie o tym, co przechodzi. Dlatego wiadomość o tym, że zmarła na raka, jeszcze bardziej zasmuciła tak wiele osób, które jeszcze do niedawna mogły podziwiać ją na kinowych ekranach.

Zobacz: Rękaw prosto do salonu. Tak mieszka John Travolta

Magazyn "People" jako pierwszy poinformował o śmierci Preston. Gwiazda zmarła w niedzielę, 12 lipca.

d25wndr

"Rankiem 12 lipca 2020 r. Kelly Preston, uwielbiana żona i matka, zmarła po dwuletniej walce z rakiem piersi. Była bystrą, piękną i kochającą duszą, która bardzo troszczyła się o innych i która ożywiała wszystko, czego dotknęła. Jej rodzina prosi o uszanowanie ich prywatności w tym czasie" - przekazał "People" przedstawiciel rodziny.

Poruszający wpis zamieścił na Instagramie John Travolta.

Potwierdził medialne doniesienia o śmierci żony, która "przegrała dwuletnią walkę z rakiem piersi".

Jak pisze: "Walczyła dzielnie, wspierana miłością tak wielu osób. Moja rodzina i ja na zawsze będziemy wdzięczni jej lekarzom i pielęgniarkom z MD Anderson Cancer Center i wszystkim placówkom medycznym, które pomagały nam; a także naszym przyjaciołom i bliskim, którzy byli u jej boku".

d25wndr

"Miłość Kelly i jej życie będzie zapamiętane" - dodał. Travolta zwrócił uwagę, że przez jakiś czas swój czas poświęci tylko swoim dzieciom, które straciły mamę. Z góry przeprasza, że nie będzie z nim kontaktu i nie będzie publikował wpisów o ich życiu.

Kelly Preston była amerykańską aktorką i modelką. 22 września 1991 r. w Paryżu wyszła za mąż za Johna Travoltę. Para doczekała się trojga dzieci: dwóch synów - Jetta i Benjamina oraz córki Ellę Bleu.

d25wndr

Podziel się opinią

Share
d25wndr
d25wndr