Trwa ładowanie...
d46wla1

"John Wick 3". Keanu Reeves na treningu taktycznym do roli

Keanu Reeves jako John Wick podbił serca widzów w dwóch częściach. Zanim jednak zobaczymy aktora ponownie na dużym ekranie, możemy go podziwiać na treningu taktycznym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W filmie "John Wick 3" w główną rolę ponownie wcielił się Keanu Reeves
W filmie "John Wick 3" w główną rolę ponownie wcielił się Keanu Reeves (Materiały prasowe)
d46wla1

John Wick to zawodowy zabójca, który uwiódł fanów w pierwszej części, której sukcesu prawdopodobnie nikt się nie spodziewał. Przyszła jednak kolej na "Johna Wicka 2" (2017). Sequel bardzo wysoko podniósł poprzeczkę serii. Spodobał się nie tylko widzom, ale również krytykom, którzy chwalili przede wszystkim brutalne sceny walki Johna Wicka.

W postać idealnie wcielił się Keanu Reeves, którego postawa pozwala widzom uwierzyć w motywacje głównego bohatera i jego chęć zemsty. Aktor przygotowywał się do roli bardzo skrupulatnie pod okiem wykwalifikowanego żołnierza. Shawn Ryan na koncie w serwisie Youtube udostępnił film z treningu taktycznego z Keanu Reevesem do roli Johna Wicka.

O czym będzie "John Wick 3"? John Wick po raz kolejny będzie celem najlepszych zabójców, po tym, jak zlikwidował jednego z członków Gildii Zabójców. W ślad za nim ruszy bezwzględna Sofia, jednak John będzie mógł liczyć na pomoc tajemniczego Winstona. Na ekranie ponownie spotkają się Keanu Reeves i Laurence Fishburne, czyli Neo i Morfeusz z kultowego "Matrixa" (1999).

d46wla1

Kiedy odbędzie się premiera filmu "John Wick 3"? Sensacyjniak z klasy R wejdzie do polskich kin 17 maja.

Zanim zobaczymy zmagania płatnego zabójcy na ekranie, możemy obejrzeć treningi Keanu Reevesa oraz dwie poprzednie części.

d46wla1

Podziel się opinią

Share

d46wla1

d46wla1