Trwa ładowanie...

Jolie i jej córka w jednym filmie

Share
Jolie i jej córka w jednym filmie
Źródło: megafon.pl
d263k8d

W sieci ukazało się kolejne zdjęcie z obrazu "Czarownica" ("Maleficent"). Tym razem możemy na nim podziwiać główną gwiazdę produkcji - *Angelinę Jolie - oraz jej córką - Vivienne.*

Dziewczynka znalazła się na planie z konieczności. - Myślimy, że dla naszych dzieci towarzyszenie nam na planie i niewielki epizod to fajna zabawa. Nie chodzi o to, by zajęły się aktorstwem. Brad i ja nie mamy takich planów - mówi Jolie. - Jednak trzy- i czterolatki, które grają w "Czarownicy", bały się do mnie podejść. Potrzeba było dziecka, które by mnie lubiło i którego nie przestraszyłyby moje rogi, oczy i szpony. Musieliśmy więc zaangażować Viv.

Zdjęcie Jolie z jej córką opublikowane zostało na łamach magazynu "Entertainment Weekly" i w serwisie Collider.

d263k8d

Przypomnijmy, że w "Czarownicy" historia znana z baśni o Śpiącej Królewnie opowiedziana zostaje z perspektywy tytułowej bohaterki. - Zadaliśmy sobie pytanie co sprawia, że ludzie stają się źli, nikczemni, agresywni i okrutni - komentuje Jolie. - Co stało się w przypadku mojej bohaterki?

W filmie występują także Elle Fanning, Sharlto Copley, Sam Riley, Imelda Staunton, Juno Temple i Leslie Manville. Za reżyserię odpowiada Robert Stromberg.

"Czarownica" wejdzie na ekrany polskich kinach 30 maja.

d263k8d

Podziel się opinią

Share
d263k8d
d263k8d