Trwa ładowanie...
d146lkm

Józefowicz jest zazdrosny o Szweda

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Józefowicz jest zazdrosny o Szweda
(Kapif.pl)
d146lkm

[

]( http://www.fakt.pl )
Janusz Józefowicz (51 l.) szaleje z zazdrości. Czyli, jak zwykle? Niekoniecznie. Tym razem nie chodzi bowiem o sukcesy zawodowe jego małżonki Nataszy Urbańskiej (33 l.), lecz o przystojnego Szweda, reżysera Bo Martina.

d146lkm

Ostatnio mówiło się, że Józefowicz był zazdrosny o to, że Natasza bez jego pomocy za oceanem nagrywała płytę. Denerwowało go, że tam nie ma nad nią kontroli, a jego żona całkiem nieźle się bawiła bez niego. Teraz jednak znajomi pary donoszą, że pojawiły się inne powody do zazdrości. Dużo poważniejsze.

Chodzi o przystojnego Szweda, który ostatnio spędza z Nataszą Urbańską bardzo dużo czasu. Bo Martin, jest znanym i cenionym reżyserem teledysków, który w Polsce współpracował już z Dodą (26 l.), Anią Dąbrowską (29 l.) czy zespołem Wilki. I ma kontakty zawodowe na całym świecie, dlatego towarzyszył Urbańskiej w jej amerykańskiej eskapadzie.

Jak dowiedział się Fakt, Natasza i reżyser bardzo się zaprzyjaźnili i w Filadelfii spędzali ze sobą bardzo dużo czasu. Nie łączy ich jednak nic innego niż przyjaźń. Józefowiczowi jednak nie da się tego przetłumaczyć.

– Oni po prostu dobrze się znają, spędzają ze sobą dużo czasu. Niestety Janusz tego nie rozumie i jest panicznie zazdrosny o Bo Martina. Szczególnie teraz kiedy rozeszła się zakulisowa plotka, że Natasza ma z nim romans – mówi znajoma szwedzkiego reżysera. Ciekawe tylko kiedy Józefowicz zrozumie, że nic mu nie grozi...

d146lkm

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

<a href="http://www.fakt.pl/Wolszczak-znow-w-Pierwszej-milosci-,artykuly,71214,1.html" target="_blank" ="window.open(this.href);return false;">Wolszczak znów w "Pierwszej miłości"

Zobacz także:

**[

CICHOPEK ZATRUDNIŁA SOBOWTÓRA?! ]( http://aleseriale.pl/gid,5895,img,219267,fototemat.html ) **

d146lkm

Podziel się opinią

Share

d146lkm

d146lkm