Trwa ładowanie...

Julia Kijowska, Bartłomiej Topa i Łukasz Simlat w filmie "Żelazny most” – w kinach od 22 listopada

"Żelazny most” to dramatyczna opowieść o trójce bohaterów uwikłanych w miłosną relację. W rolach głównych w reżyserskim debiucie Moniki Jordan-Młodzianowskiej występują: Bartłomiej Topa, Łukasz Simlat i Julia Kijowska. Premiera filmu w kinach 22 listopada, a już dziś zapraszamy do obejrzenia zwiastuna.

Share
Julia Kijowska, Bartłomiej Topa i Łukasz Simlat w filmie "Żelazny most” – w kinach od 22 listopada
Źródło: Materiały prasowe
d4eaq2j

Pracujący na stanowisku sztygara Kacper (Bartłomiej Topa) ma romans z żoną swojego przyjaciela, Oskara (Łukasz Simlat), również górnika. Żeby móc spotykać się z kochanką (Julia Kijowska), Kacper wysyła Oskara do pracy na odległe i niebezpieczne odcinki kopalni. W czasie jednej z ich schadzek w kopalni następuje tąpnięcie, a Oskar zostaje odcięty w zawalonym chodniku.

Zwiastun kinowy filmu:

Kochankowie rzucają się w wir akcji ratowniczej, Muszą przy tym uporać się z poczuciem winy oraz świadomością, że pośrednio przyczynili się do dramatu zasypanego męża i przyjaciela. Nie pomaga im w tym żywe uczucie, jakim nadal siebie darzą. Zbyt wiele pytań, niepodjętych decyzji zostaje nagle bez rozwiązania, a niemożność konfrontacji z zaginionym mężem zmusza kochanków do szukania odpowiedzi w samych sobie.

Film był prezentowany w konkursie głównym 44. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni. Premiera kinowa zaplanowana na 22 listopada 2019.

Zobacz też: 44 Festiwal Filmów Fabularnych w Gdyni

d4eaq2j

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4eaq2j
d4eaq2j