Trwa ładowanie...

Już ponad 1 milion widzów obejrzało "Planetę Singli 2”!

Wzruszająca i zabawna komedia podbija serca widzów i krytyków. Prezentujemy świąteczną wersję plakatu filmu i materiał z planu.

Już ponad 1 milion widzów obejrzało "Planetę Singli 2”!Źródło: Materiały prasowe
d2y30yi
d2y30yi

Stało się! Już ponad 1 milion Polaków obejrzało „Planetę Singli 2”, czyli drugą, jeszcze lepszą część kinowego hitu sprzed dwóch lat. Po dziesięciu dniach do kin przybyło aż 1 044 229 widzów, którzy tym razem mogą zanurzyć się w prawdziwie świątecznej atmosferze. Nie brakuje tu wzruszeń i radości, ale też typowych dla świąt szalonych i często komicznych nieporozumień. Wszystko to jednak w ciepłym i dającym nadzieję wydaniu, dzięki któremu film nie tylko podoba się widzom, ale też zbiera doskonałe recenzje. A kto chciałby poczuć klimat "Planety Singli 2”, niech obejrzy specjalny materiał z planu, a później pobiegnie do kina zachłysnąć się niepowtarzalną atmosferą Bożego Narodzenia.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Przypomnijmy, że „Planetę Singli 2” w pierwsze dni wyświetlania do poniedziałku, licząc z pokazami przedpremierowymi, obejrzało aż 590, 022 widzów (wynik do niedzieli to 451, 475). To ponad dwukrotnie lepiej niż przy pierwszej części hitu, którą w weekend premierowy obejrzało 202, 812 osób. Najnowszy film o perypetiach Tomka Wilczyńskiego i Ani Kwiatkowskiej osiągnął lepszy wynik otwarcia niż inne znane i lubiane polskie komedie, np.:„Tylko mnie kochaj” (214, 067), „Nigdy w życiu” (231, 961), czy „Narzeczony na niby” (251, 848).

Film już w kinach!

d2y30yi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2y30yi