Trwa ładowanie...
kate mara

Kate Mara i jej sekrety

Share
Kate Mara i jej sekrety
Źródło: Monolith Films
d31edaz

*Kate Mara na amerykańskiej premierze „Transcendencji” pojawiła się w złotej sukience Valentino z idealnie dobranym pod nią metalicznym makijażem. Reporterom zdradziła, że sekretem jej looku jest zawsze… krem nawilżający. Aktorka w swoim najnowszym filmie wciela się w Bree, przywódczynię ekstremistów z RIFT, nie przywiązującą bynajmniej wagi do wartości materialnych, a której zaangażowanie w antytechnologiczną działalność nie zna żadnych granic.*

„Rozmawialiśmy z reżyserem o tym, co mogło sprawić, że Bree stała się taką osobą – doszliśmy do wniosku, że chciała po prostu ratować świat, ale w pewnym momencie zaczęło się to wiązać z mordowaniem ludzi, co ją całkowicie zmieniło”, wyjaśnia Mara. „W trakcie filmu odkrywamy, że Bree osobiście doświadczyła eksperymentów związanych ze sztuczną inteligencją, gdy pracowała w laboratorium. To, co zobaczyła, wpłynęło na nią tak mocno, że przeszła na drugą stronę”, dodaje aktorka.

d31edaz

Kate Mara gra od 15. roku życia, kiedy zadebiutowała w „Zagubionych sercach” Sydneya Pollacka. W 2005 roku wcieliła się w córkę Heatha Ledgera w „Tajemnicy Brokeback Mountain” Anga Lee, a w kolejnych latach zagrała między innymi w „Strzelcu” Antoine'a Fuquy, „Iron Man 2” Jona Favreau, „HappyThankYouMorePlease” Josha Radnora, „Transsiberian” Brada Andersona oraz „127 godzinach” Danny'ego Boyle'a. Ma na swoim koncie także występy w popularnych serialach telewizyjnych „American Horror Story” oraz „House of Cards”.

d31edaz

Podziel się opinią

Share
d31edaz
d31edaz