Trwa ładowanie...
d37a470

Kevin Spacey: prokuratura z Los Angeles oddaliła jedną ze spraw o molestowanie seksualne

Kevin Spacey nie stanie przed sądem za jedną z napaści seksualnych. Prokuratura z Los Angeles oddaliła jedną ze spraw ze względu na przedawnienie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kevin Spacey: prokuratura z Los Angeles oddaliła jedno z oskarżeń
Kevin Spacey: prokuratura z Los Angeles oddaliła jedno z oskarżeń (Getty Images)
d37a470

Kevin Spacey: prokuratura z Los Angeles oddaliła jedno z oskarżeń

Sąd w Los Angeles uznał za jedną ze spraw o molestowanie seksualne za przedawnioną – Kevin Spacey nie odpowie za atak na tle seksualnym z 1992 roku.

Jak podaje The Guardian* sąd w Los Angeles oddalił sprawę napaści seksualnej na nieletniego, do której miało rzekomo dojść w październiku 1992 roku w West Hollywood.* Powodem jest przedawnienie – według prawa Kalifornii przestępstwo przedawniło się.

d37a470

Kevin Spacey stanie przed sądem – prowadzone jest śledztwo w sprawie kolejnych 6 oskarżeń

W ostatnim czasie pojawiło się kilka oskarżeń w kierunku Kevina Spacey.* Obecnie toczy się śledztwo w sprawie 3 przestępstw na tle seksualnym do których aktor miał się dopuścić w Londynie w latach 2005 – 2008.*

Pierwsze oskarżenie pod adresem Kevina Spacey padło 29 października 2017 roku. Wtedy aktor Anthony Rapp (znany z serii "Star Trek") wyznał w jednym z wywiadów, że był ofiarą niestosownego zachowania Spacey'a podczas imprezy w jego domu w 1986 roku. Anthony Rapp miał wtedy 14 lat.
Spacey przeprosił aktora, ale przyznał, że nie pamięta takiego zdarzenia. Aktor dodał, że przeprasza również wszystkie inne osoby, które kiedykolwiek skrzywdził. Po tym zdarzeniu Kevin Spacey stał się persona non grata w całym Hollywood. Między innym na fali oskarżeń o molestowanie seksualne aktor stracił główną rolę w serialu Netflix "House of Cards".

Robin Wright wierzy w drugą szansę dla Kevina Spacey

Kilka dni temu Robin Wright – ekranowa partnerka Spacey'a w serialu "House of Cards" przyznała, że wierzy w drugą szansę dla swojego kolegi.
"Wierzę, że każda istota ludzka ma zdolność do poprawy. Naprawa błędów, druga szansa – absolutnie wierzę w to" – skomentowała aktorka w jednym z wywiadów.

d37a470

Podziel się opinią

Share

d37a470

d37a470