Trwa ładowanie...

Kino Letnie na Molo wyróżnione Sopocką Perłą!

Z radością zawiadamiamy, że nasz wspólny projekt zdobył I nagrodę w Konkursie Sopockie Perły. Kino Letnie na Molo zostało uznane za najlepsze sopockie wydarzenie i atrakcję turystyczną roku! Emocje jeszcze nie opadły, a my już przygotowujemy się na kolejny rok!

Share
Kino Letnie na Molo wyróżnione Sopocką Perłą!
Źródło: Materiały prasowe
d14riup

Sopockie Perły po raz pierwszy zagościły w kalendarzu imprez nadmorskiego kurortu. Konkurs zorganizowali dla branży turystycznej miasto Sopot oraz Sopocka Organizacja Turystyczna. Łączna pula nagród wynosiła 25 tys. zł.

Zwycięzców wybrała kapituła konkursowa, którą tworzyli: Jacek Karnowski – prezydent Miasta Sopotu, Anna Golec- Mastroianni Prezes Sopockiej Organizacji Turystycznej, przewodnicząca Komisji Turystyki i Uzdrowiska Rady Miasta Sopotu Aleksandra Gosk, prezes Pomorskiej Organizacji Turystycznej Marta Chełkowska, wiceprezes Sopockiej Organizacji Turystycznej Katarzyna Choczaj oraz eksperci tematyczni: Reni Jusis – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów; Juliusz Machulski – reżyser, scenarzysta, producent filmowy; Jacek Janowski – Dyrektor w Departamencie Promocji i Turystyki Krajowej Polskiej Organizacji Turystycznej (POT); Kamil Sadkowski – kulinarny obieżyświat; Karol Weber – inspektor hotelowy.

d14riup

Do konkursu zgłosiły się 43 firmy. Ostatecznie w gronie zwycięzców znaleźli się: Kino Letnie na Molo w Sopocie – w kategorii Wydarzenie, Hotel Haffner – w kategorii Pobyt, kwiaciarnia Fijoł – w kategorii Debiut, sklep ekologiczny z eko-kawiarnią EKOSOPOT Katarzyna Maliszewska – w kategorii Pro Eko oraz Restauracja Polskie Smaki – w kategorii Kulinaria.

fot. Jerzy Bartkowski
Źródło: fot. Jerzy Bartkowski

Festiwal Kino Letnie Sopot-Zakopane to najdłuższy wakacyjny festiwal filmowy w Polsce. W 2019 r. odbyła się dwunasta edycja tego filmowego wydarzenia. Przez 62 festiwalowe dni ponad 100 tys. widzów obejrzało ponad 100 projekcji filmowych, spędzając przed ekranem ponad 250 godzin. Dzięki Provident i AXA bezpłatne seanse odbyły się w Sopocie na najdłuższym drewnianym molo w Europie oraz na Kulturalnym Placu Niepodległości w Zakopanem. Dodatkowo w każdy wtorek i środę festiwal cumował w Giżycku na Mazurach.

d14riup

Kino Letnie Sopot-Zakopane zapraszają Provident i AXA
Partnerzy strategiczni: Telewizja TVN i TVN Fabuła
Patroni medialni: Radio Zet, Chillizet, Empik, Filmweb, VIVA, Party, Kino, Co Jest Grane 24, AMS, Zakolove, Uroda Życia, Wirtualna Polska
Sponsorzy: Bracia Koral, Storytel
Partnerzy: Jawor-Parkiet, Bracia Bertrand, Astrini Design
Hotele partnerskie: My Story Sopot Apartments, Hotel Tajty, Rezydencja Gubałówka
Partnerzy gali: Moshi Moshi Sushi, Glov, Anywhere.pl
Kino partnerskie: Nowa Fala w Giżycku
Kawiarnia festiwalowa: Koło Molo
Organizator: Outdoor Cinema
Partnerzy lokalni: Urząd Miasta Sopotu, Urząd Miasta Zakopane, Zakopiańskie Centrum Kultury, Kąpielisko Morskie Sopot oraz Urząd Miasta Giżycko i Giżyckie Centrum Kultury

d14riup

Podziel się opinią

Share
d14riup
d14riup