Trwa ładowanie...
d17zrlp

Kino Letnie Sopot-Zakopane: Spotkanie z Rafałem Zawieruchą w ramach festiwalu

W kinie Nowa Fala tuż po projekcji filmu Quentina Tarantino "Pewnego razu… w Hollywood” odbyło się otwarte dla publiczności spotkanie z Rafałem Zawieruchą. Wydarzenie było częścią najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego Kino Letnie Sopot-Zakopane zaprasza Provident i AXA.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rafał Zawierucha był gościem podczas festiwalu w Giżycku
Rafał Zawierucha był gościem podczas festiwalu w Giżycku (Materiały prasowe)
d17zrlp

W sobotni wieczór sala kina Nowa Fala wypełniona była do ostatniego miejsa. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: aktorzy Cezary Żak i Katarzyna Żak, grafik i autor niezliczonej ilości plakatów filmowych Andrzej Pągowski, Burmistrz Giżycka Wojciech Karol Iwaszkiewicz, Menadżer Komunikacji Provident Polska – Karolina Łuczak, przedstawicielka AXA Polska – Iza Ławecka oraz liczna rodzina, w tym rodzice, Rafała Zawieruchy.

Na wstępie spotkania Rafał Zawierucha przyznał, że właśnie w Giżycku, po raz pierwszy ma okazję opowiedzieć historie, których przed premierą filmu nie mógł zdradzić wcześniej. Publiczność brawami reagowała na kolejne anegdoty, ciepło została przyjęta ta, o pierwszym spotkaniu naszego aktora z kultowym amerykańskim reżyserem.

- Odwracam się, stoi przede mną Quentin Tarantino i mówi: "Hej, witam w rodzinie Tarantino. Dobrze, że doleciałeś, super, że jesteś, zaczynamy robotę i miej radość z tego" – wspominał Rafał Zawierucha.

Materiały prasowe

- Rafał, przede wszystkim gratuluję Ci, bo osiągnąłeś wielki sukces. Wierzę, że ta pozytywna energia Quentina Tarantino będzie miała przełożenie na Twoją dalszą karierę – mówił podczas spotkania Wojciech Iwaszkiewicz, burmistrz Giżycka.

d17zrlp

Zobacz też: Na festiwal Kino Letnie Sopot - Zakopane 2019 zapraszają Provident i AXA

"Pewnego razu... w Hollywood”, nowy film Quentina Tarantino, to wycieczka do Los Angeles 1969 roku, gdzie wszystko zaczyna się zmieniać. Gwiazda TV Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) i jego wieloletni dubler/kaskader Cliff Booth (Brad Pitt) przyglądają się biznesowi, w którym spędzili lata, z trudem go rozpoznając. W filmie Rafał Zawierucha wcielił się w postać Romana Polańskiego, który m.in. w Giżycku nakręcił pierwszy polski film nominowany do Oscara, kultowy "Nóż w wodzie”.

Festiwal Kino Letnie Sopot – Zakopane to najdłuższy wakacyjny festiwal filmowy w Polsce. W tym roku to dwunasta edycja tego filmowego wydarzenia. Co roku podczas festiwalu ponad 100 tysięcy widzów ogląda filmy pod gwiazdami w najpopularniejszych polskich kurortach. W tym roku dzięki Provident i AXA bezpłatne projekcje odbywają się w Sopocie na najdłuższym drewnianym molo w Europie oraz na Kulturalnym Placu Niepodległości w Zakopanem.

Zobacz też: Kino Letnie i spotkanie z Rafałem Zawieruchą. Aktor zaprasza do Giżycka

Dodatkowo w każdy wtorek i środę festiwal cumuje w Giżycku na Mazurach. Pełny repertuar i harmonogram projekcji do sprawdzenia na stronie https://kinoletnie.pl.

d17zrlp

Wszystkie wydarzenia i ciekawostki dostępne na wyciągnięcie ręki na profilu: www.facebook.com/mamplannakinoletnie. Festiwal warto podglądać również na Instagramie: #mamplannakinoletnie.

d17zrlp

Podziel się opinią

Share

d17zrlp

d17zrlp