Trwa ładowanie...
ycipk-29iki8

Kino Letnie i spotkanie z Rafałem Zawieruchą. Aktor zaprasza do Giżycka

Provident i AXA zapraszają na wyjątkowe spotkanie z Rafałem Zawieruchą, aktorem, który udowodnił, że marzenia są po to, by je spełniać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rafał Zawierucha zaprasza na spotkanie w Giżycku
Rafał Zawierucha zaprasza na spotkanie w Giżycku (Materiały prasowe)
ycipk-29iki8

17 sierpnia tuż po projekcji filmu Quentina Tarantino "Pewnego razu... w Hollywood” w Kinie Nowa Fala odbędzie się otwarte dla publiczności spotkanie z gwiazdą. Zawierucha wcielił się w tym filmie w postać Romana Polańskiego, który w Giżycku nakręcił pierwszy polski film nominowany do Oscara, kultowy "Nóż w wodzie”.

Seans filmu rozpocznie się o godzinie 18.10. Spotkanie z Rafałem Zawieruchą odbędzie się tuż po projekcji, o godzinie 21.00. Wstęp wolny, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Pierwszeństwo mają osoby, które zakupiły bilety na seans. Na spotkanie zapraszają Provident i AXA.

Zobacz też: Na festiwal Kino Letnie Sopot - Zakopane 2019 zapraszają Provident i AXA

ycipk-29iki8

Spotkanie poprowadzi Weronika Wawrzkowicz. Partnerem wydarzenia jest Hotel St. Bruno w Giżycku.

"Pewnego razu... w Hollywood”, nowy film Quentina Tarantino, to wycieczka do Los Angeles 1969 roku, gdzie wszystko zaczyna się zmieniać. Gwiazda TV Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) i jego wieloletni dubler/kaskader Cliff Booth (Brad Pitt) przyglądają się biznesowi, w którym spędzili lata, z trudem go rozpoznając. W dziewiątym filmie scenarzysty i reżysera Quentina Tarantino zobaczymy niezwykłą obsadę i wiele wątków, które składają się na hołd odchodzącej w przeszłość złotej ery Hollywood.

Wydarzenie odbędzie się w ramach trwającego wakacyjnego festiwalu filmowego Kino Letnie Sopot-Zakopane. Trwa dwunasta edycja tego filmowego wydarzenia. Co roku ponad 100 tysięcy widzów ogląda filmy pod gwiazdami w najpopularniejszych polskich kurortach. Pełny repertuar i harmonogram projekcji do sprawdzenia na stronie https://kinoletnie.pl/.

Zobacz też: Shannon Lee skrytykowała film Tarantino. Ma zastrzeżenia co do portretu jej ojca

ycipk-29iki8

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku

Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-29iki8

ycipk-29iki8
ycipk-29iki8