Trwa ładowanie...
klopsiki kontratakują
20-09-2013 10:25

''Klopsiki kontratakują'': Smakowita zabawa

''Klopsiki kontratakują'': Smakowita zabawaŹródło: UIP
d4drf1k
d4drf1k

Z okazji zbliżającej się premiery, oczekiwanej kontynuacji smakowitych przygód Flinta Lockwooda, wszystkich spragnionych i głodnych rozrywki zapraszamy do wspólnej zabawy.

Maszyna produkująca żywność z wody? Czemu nie? Wszyscy miłośnicy dobrych animacji od razu odpowiedzą jaki był tego skutek. Deszcz cheeseburgerów, góry lodów pistacjowych, spadające z nieba spaghetti i, ścigająca pizza ... A to tylko nieliczne przysmaki, które spowodowały niezwykłe zjawiska meteorologiczne w filmie „Klopsiki i inne zjawiska pogodowe”.

Czy maszyna na pewno została zniszczona przez głównego bohatera ? Okazuje się, że nie. Nadal działa. Los świata znów spoczywa w rękach Flinta, ponieważ jego wynalazek produkuje niebezpieczne jedzeniowo-zwierzęce hybrydy. Maszynę koniecznie trzeba unieszkodliwić. Czy to się uda? Mamy szczęście. Możemy to sprawdzić i znów spotkać się z bohaterem filmu, wynalazcą, którego pomysły czasem się sprawdzają, a czasem nie za bardzo.

Zapraszamy do smakowitej zabawy do:
- Galerii Kazimierz w Krakowie (ul. Podgórska 34), w niedzielę 22 września od godz. 12.00 do godz. 19.00,
- Manufaktury w Łodzi (ul. Drewnowska 58), w sobotę 28 września od godz. 12.00 do 19.00,
- Pasażu Grunwaldzkiego we Wrocławiu (pl. Grunwaldzki 22), w niedzielę 29 września od godz. 12.00 do 19.00,
- Galerii Bałtyckiej w Gdańsku (al. Grunwaldzka 141), w sobotę 5 października od godz. 12.00 do 19.00,
- Galerii Malta w Poznaniu (Abpa Baraniaka 8), w niedzielę 6 października od godz. 12.00 do 19.00,
- CH Arkadia w Warszawie (al. Jana Pawła II 82), w sobotę 12 października od godz. 12.00 do 19.00.

d4drf1k

Włączcie się w wir pysznej rozrywki. Każdy nienasycony smakosz znajdzie coś dla siebie.

Tak jak Flint spróbujmy przepłynąć śniadaniowe bagna, przejść papudzunglę czy przebyć cukierkową górę. To nic trudnego. To bułka z ciastem. I możliwość wygrania ciekawych nagród.

Porwie nas istne tornado gier i zabaw. Będziemy mieli okazję tworzyć z balonów przedziwne postaci, które pojawiły się za sprawą maszyny Fliinta. Będziemy robić m.in. takodyle, szympagrysy, hipomniaki czy takobestię.

Zarówno dzieci jak i rodzice, w specjalnie zrobionej na tę okazję strefie filmowej, będą mogli przypomnieć sobie film „Klopsiki i inne zjawiska pogodowe”. Na pewno zgłodnieją po obejrzeniu spadających z nieba ton wybornego jedzenia. Na to też mamy rozwiązanie. Zadbamy o ukojenie burzy kubków smakowych. Wszystkich głodnych kolejnych wrażeń zapraszamy do wyjątkowej strefy kulinarnej.

d4drf1k

W strefie tej wcielimy się nie tylko w kucharzy, ale i w naukowców. W trakcie imprezy do dyspozycji dzieci i rodziców oddana będzie strefa kulinarna, gdzie pod okiem profesjonalnego kucharza będą mogli wdrożyć się w tajniki przyrządzania zmutowanych ciastek czy lodów. Puścić wodze fantazji w dekorowaniu zrobionych przez siebie lizaków. Nie będzie to tylko zwykłe gotowanie. Flint jest niezwykłym naukowcem, dlatego my też wprowadzimy dzieci w świat nauki połączony z naturą . Doświadczony kucharz wraz z chętnymi uczestnikami apetycznych warsztatów, wykonają pokazy kuchni molekularnej. Wykorzystają wiedzę naukową w kuchni. Celowo wywołamy nawałnicę reakcji chemicznych i fizycznych, aby pokazać jak opanować naukę na kuchennym blacie, otrzymać czyste smaki, niekiedy w bardzo zaskakujących zestawieniach. Wykonamy pomarańczowe spaghetti i zaserwujemy je w kiwi. Czyż to nie jest czysta fantazja kulinarna?

A czy mieliście okazję przyrządzać drinki molekularne? Napoje, które dymią...

Tylko teraz dzięki dystrybutorowi filmu „Klopsiki kontratakują” będzie takowa okazja.

Wchodząc w świt klopsikowych imprez niewątpliwie znajdziecie się w epicentrum nawałnicy jedzenia, zabawy i nauki. To także jedyna okazja aby zostać fotoreporterem klopsików i innych zjawisk pogodowych. Weźcie aparat i utrwalcie huragan radości wszystkich uczestników zabaw. W końcu „Klopsiki kontratakują”.

Już od 11 października, w kinach będziecie mogli obejrzeć film „Klopsiki kontratakują”. Przekonajcie się sami czy czeka nas globalna zagłada.

d4drf1k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4drf1k