WP

Kobieta zaczepiła Anthony'ego Hopkinsa na planie zdjęciowym. Wzięła go za bezdomnego

Niebawem na ekrany trafi najnowsza adaptacja "Króla Leara" z Anthonym Hopkinsem w roli głównej. W związku z promocją filmu twórcy przypomnieli jedną z zabawnych historii z planu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aktorowi przytrafiła się niecodzienna sytuacja
Aktorowi przytrafiła się niecodzienna sytuacja (East News)
WP

Nowoczesna wersja dramatu Szekspira, w którym gra Hopkins jest mocno osadzona w dzisiejszych czasach. Zdjęcia do filmu kręcone były w październiku, a na ulicach angielskiego Stevenage można było zauważyć aktora przebranego za bezdomnego, popychającego wózek z całym swoim dobytkiem.

Jak się okazało, tak bardzo wszedł w rolę, że poruszył obserwującą plan zdjęciowy publiczność, a jedna z mieszkanek naprawdę wzięła go za bezdomnego. – Gdy kręciliśmy zdjęcia, nieoczekiwanie kobieta przejeżdżająca na skuterze podjechała do Tony’ego, zatrzymała się i powiedziała „wiesz, niedaleko w górę drogi jest hostel, więc może chciałbyś zostawić tam swój wózek z rzeczami?” – cytuje Richarda Eyre'a, reżysera filmu „Digital Spy”.

WP

Obraz jest jeszcze w produkcji, a jego premiera ma się odbyć jeszcze w maju na antenie stacji BBC Two. W ekranizacji u boku Hopkinsa wystąpią m.in. Emma Thompson, Florence Pugh, Emily Watson, Jim Broadbent, Andrew Scott i Christopher Eccleston.

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP