Trwa ładowanie...

''Kobiety bez wstydu'': Anna Dereszowska o swojej roli i kobiecej manipulacji [WIDEO]

''Kobiety bez wstydu'': Anna Dereszowska o swojej roli i kobiecej manipulacji [WIDEO]Źródło: ONS.pl
d3ot6qd
d3ot6qd

Powietrze zastygło, gdy *Anna Dereszowska pojawiła się na czerwonym dywanie w warszawskim kinie Atlantic na premierze filmu „Kobiety bez wstydu”. Aktorka grająca jedną z głównych ról nie ukrywa, że jej bohaterka, obdarzona intuicją wróżka Madame Jadwiga, nie przebiera w środkach, żeby manipulować mężczyzną, który jest w jej rękach tylko marionetką. A jak jest w życiu? Zobaczcie, co aktorka odpowiedziała naszej reporterce.*

Tytuł filmu Witolda Orzechowskiego jest zwodniczy, bo chociaż opowiada o mężczyźnie, który znalazł sposób na kobiety, to płeć piękna pociąga za sznurki. Głównym męskim bohaterem jest lowelas Piotr, który rzuca pracę kelnera w Wiedniu i w rodzinnym Krakowie otwiera praktykę psychoanalityka. Nie ważne, że brak mu kwalifikacji i doświadczenia. Jego gabinet „tylko dla pań” co dzień pęka w szwach, a jego sypialnia przeżywa prawdziwe oblężenie. Kobiety z rozkoszą zdradzają mu swe najbardziej intymne sekrety, a on daje się wciągnąć nie tylko w zawiłości ich umysłów i serc, ale także w całkiem realne życiowe perypetie. I znów okaże się, że zakochane kobiety potrafią być równie czarujące, co niebezpieczne.

W „Kobietach bez wstydu” występuje plejada gwiazd: Anna Dereszowska, Aleksandra Kisio, Alżbeta Lenska, Michał Lesień, Michał Milowicz.

d3ot6qd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ot6qd