Trwa ładowanie...

''Kobiety z 6. piętra'' - zobacz fragment superkomedii [wideo]

''Kobiety z 6. piętra'' - zobacz fragment superkomedii [wideo]Źródło: Best Film
d4gr7qs

Tylko w Serwisie Filmowym Wirtualnej Polski zobaczyć możecie ekskluzywny fragment komedii "Kobiety z 6. piętra", która w piątek 2. grudnia wchodzi na ekrany polskich kin.

Film opowiada historię Jean-Louisa (znany z Nieba nad Paryżem Fabrice Luchini), który był statecznym mężczyzną i ojcem rodziny… dopóki nie poznał hiszpańskich pokojówek mieszkających na szóstym piętrze w jego kamienicy. Jedna z nich, niezwykle piękna Maria, wprowadza porządek w domu Jean-Louisa i jak się potem okazuje chaos w jego sercu. Zderzenie hiszpańskiego temperamentu z konserwatyzmem francuskiej klasy średniej tworzy prawdziwie wybuchową komediową mieszankę.

Zobaczyć to możecie już w przezabawnym fragmencie, który prezentujemy poniżej:

W jednym z wywiadów udzielonych podczas promowania filmu reżyser, Philippe Le Guay, opowiadał o wydarzeniach, które zainspirowały go do jego nakręcenia.

d4gr7qs

Wszystko zaczęło się od wspomnienia z dzieciństwa - mówi Le Guay. Moi rodzice mieli hiszpańską gosposię o imieniu Lourdés. To przy niej spędziłem pierwsze lata mojego życia. Język hiszpański mieszał mi się z francuskim i kiedy rodzice wysłali mnie do szkoły, nikt nie był w stanie mnie zrozumieć. Wiele lat później, podczas podróży do Hiszpanii poznałem kobietę, która opowiedziała mi o swoim życiu we Francji. Wtedy wpadłem na pomysł, żeby zrobić film o perypetiach hiszpańskich pokojówek w Paryżu.

Razem z Jérôme Tonnerre napisaliśmy wstępną wersję scenariusza - wspomina reżyser. Była to opowieść o zaniedbanym przez rodziców nastoletnim chłopcu, który znajduje przyjaźń i wsparcie mieszkających w jego kamienicy gospodyń domowych. Nie udało nam się jednak zrobić tego filmu. Postanowiłem odwrócić punkt widzenia. Świat hiszpańskich gospodyń odkrywa ojciec rodziny. Film nabrał lżejszego tonu. Akcję osadziliśmy w roku 1962, we Francji Charlesa da Gaulle’a.

"Kobiety z 6. piętra" już w kinach!
ZOBACZ TAKŻE:

Natasza boi się męża. Dlaczego? ]( http://film.wp.pl/natasza-urbanska-boi-sie-meza-dlaczego-6025272215172225g )*
*
[

Co słychać u Kasi z "13 posterunku"? ]( http://teleshow.wp.pl/13-posterunek-co-sie-dzieje-z-aleksandra-wozniak-6026606755153025g )**


**[

Pamiętacie Witię z "Samych swoich"? ]( http://komediowo.pl/gid,13708823,img,13709100,title,Pamietacie-Witie-z-bdquoSamych-swoichrdquo,galeria.html )**

d4gr7qs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4gr7qs