Trwa ładowanie...

"Kochaj": Olga Bołądź w sukni ślubnej [WIDEO]

Share
"Kochaj": Olga Bołądź w sukni ślubnej [WIDEO]Źródło: Film.wp.pl
d4b5op2

Prawdziwa damska przyjaźń i poszukiwanie miłości to wątki przewodnie <a href="http://film.wp.pl/kochaj-6027729873527425c">"Kochaj"</a> – nowej komedii producentów kinowego przeboju "Mój rower". W głównej roli zobaczymy <a href="http://film.wp.pl/olga-boladz-6030948881544321c">Olgę Bołądź</a>, która wcieliła się w targaną rozterkami pannę młodą. Odwiedziliśmy ją z kamerą podczas wyjątkowej sesji zdjęciowej. W rozmowie z Mariką Tomczyk aktorka przybliżyła postać granej przez siebie bohaterki, opowiedziała o stosunku do kobiecego kina i wrażeniach z przymiarki sukni ślubnej.

Oprócz Bołądź w filmie zobaczymy także Romę Gąsiorowską, Aleksandrę Popławską, Magdalenę Lamparską i nieczęsto oglądaną na wielkim ekranie Małgorzatę Kożuchowską. "Kochaj" to opowieść o czterech dziewczynach z wielkiego miasta, które – każda na swój sposób – pragną być kochane.

Sawa (Olga Bołądź) wkrótce wychodzi za mąż za Jurka (Mikołaj Roznerski), o którym jej przyjaciółki mówią: „facet marzeń z wmontowanym genem idealnego męża i ojca”. Jednak Sawę zaczynają ogarniać coraz większe wątpliwości, czy to właśnie Jurek jest tym jedynym. Zwłaszcza, że na horyzoncie pojawił się przystojny aktor – Krzysztof (Michał Czernecki). Do ceremonii zostało kilka godzin. W umówionym miejscu zbiórki, przed wieczorem panieńskim, stawiają się najlepsze przyjaciółki Sawy – lubiąca adrenalinę Anka (Roma Gąsiorowska-Żurawska), miłośniczka Orientu Weronika (Magda Lamparska) i perfekcyjnie zorganizowana gwiazda telewizji Oliwia (Aleksandra Popławska). Nie ma jedynie przyszłej panny młodej.

- To film, w którym każda kobieta odnajdzie coś znajomego, jakiś fragment siebie. To po prostu kawał „kobiecego świata”. Nie żadna wydumana historia z kosmosu, ale opowieść o współczesnych dziewczynach, które można spotkać w każdym mieście– zdradza reżyserka, Marta Plucińska. Każda z bohaterek jest inna, ma inny pomysł na życie, ale łączy je przyjaźń – i fakt, że marzą o prawdziwej miłości. Jak każdy z nas.

"Kochaj" w kinach od 3 czerwca 2016

d4b5op2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4b5op2
d4b5op2