Trwa ładowanie...
Megafon.pl
zwiastun
Jakub Zagalski
18-10-2017 10:45

Kolejny film o X-Menach będzie prawdziwym horrorem. Tylko u nas polski zwiastun superprodukcji "Nowi mutanci" [WIDEO]

Kilka dni temu do sieci trafił pierwszy zwiastun filmu "Nowi mutanci' ("X-Men: The New Mutants"), ale tylko u nas obejrzysz wersję z polskimi napisami.

d18965l
d18965l

Obraz opowiada o grupie 5 młodych mutantów przetrzymywanych w tajemniczym ośrodku wbrew ich woli. Bohaterowie starają się zrozumieć swoje niezwykłe umiejętności. - Nie chodzi im o ocalenie świata, lecz o ocalenie samych siebie - dowiadujemy się z opisu dzieła.

Anya Taylor-Joy wciela się w Magik, która używa specjalnych dysków do teleportacji. Jest też siostrą Colossusa, mutanta znanego z "Deadpoola". Z kolei gwiazda "Gry o tron" Maisie Williams (na zdjęciu poniżej) zagra Wolfsbane, mutantkę zmieniającą się w wilka. Charlie Heaton to Cannonball, który potrafi latać dzięki energii termochemicznej. W obsadzie jest również Blu Hunt, która portretuje mającą indiańskie pochodzenie telepatkę, Danielle Moonstar, znaną jako Psyche oraz Alice Braga, która wciela się w dr Cicilię Reyes. Potrafi ona wytwarzać ochronne biopole. W filmie gra też Rosario Dawson.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Przerażający zwiastun uzupełniają fragmenty przeboju "Another Brick In The Wall" Pink Floyd.

Josh Boone ("Gwiazd naszych wina") stanął za kamerą i napisał scenariusz razem z Knate Lee. Produkcją "The New Mutants" kieruje Simon Kinberg.

"Nowi mutanci" trafią do kin 13 kwietnia 2018 r.

d18965l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d18965l