Trwa ładowanie...
d32gdqu

Komisarz Blond i Oko sprawiedliwości

Najnowsze informacje
3.3
(14 głosów)
Oceń:
1
Share
d32gdqu

„Komisarz Blond i Oko sprawiedliwości” to polska komedia z 2012 roku w reżyserii Pawła Czarzastego. Scenariusz napisali: Mariusz Pujszo, Rick Richardson oraz Krzysztof Węglarz. Za produkcję odpowiadają: Paweł Czarzasty, Piotr Reisch i Paweł Wolff.

„Komisarz Blond i Oko sprawiedliwości” to zrealizowany z rozmachem film przepełniony humorem sytuacyjnym i zaskakującymi zwrotami akcji. W rękach obdarzonego genialnym węchem komisarza warszawskiej policji Jana Blonda (Mariusz Pujszo) znajdą się losy świata. W tropieniu siatki szpiegowskiej pomagają mu sam Minister Spraw Wewnętrznych (Marian Dziędziel), wielbiciel rzadkich ras psów i mocnych trunków, oraz tajemniczy Marek (Paweł Deląg), który „żadnej pracy się nie boi”.

Kiedy dzielny komisarz jest o krok od rozwiązania zagadki „Oka Sprawiedliwości”, nieoczekiwanie na jego drodze pojawi się zjawiskowa Natalia (Anna Dereszowska). Szybko okaże się, że oparcie się jej erotycznemu magnetyzmowi to najpoważniejsze zadanie, jakie stanie przed Blondem. Kto pracuje dla Rosjan, kto dla Amerykanów i co wspólnego z międzynarodową aferą szpiegowską mają Zakon Krzyżacki, biały królik i Pola Negri? Pytań jest wiele, bo w świecie szpiegów nic nie jest oczywiste.

W pozostałych rolach w filmie zagrali: Paweł Deląg jako Marek, Violetta Arlak - Archiwistka Beata, Agnieszka Więdłocha – Julia, Marek Włodarczyk - Nadkomisarz Mścisław Kolski, Piotr Grabowski – John, Mirosław Zbrojewicz - Amerykański generał, Karolina Gorczyca – Asystentka.

d32gdqu

Podziel się opinią

1
Share
d32gdqu
d32gdqu
d32gdqu
d32gdqu