Trwa ładowanie...
d24y2v3

"Kraina lodu 3". Co z kolejną częścią? Twórcy bijącej rekordy animacji zabrali głos

"Kraina lodu 2" okazała się 3. najbardziej dochodowym filmem 2019 r. A fani nie mają dość i apelują o kolejną część. Czy twórcy mają dla nich dobre wieści? Najnowszy wywiad rozwiewa wszelkie wątpliwości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Fani chcą kolejnej "Krainy lodu". Co na to reżyserka?
Fani chcą kolejnej "Krainy lodu". Co na to reżyserka? (Materiały prasowe)
d24y2v3

"Kraina lodu" to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i najlepiej zarabiających marek na świecie. Druga część animacji, która weszła na ekrany 7 listopada ubiegłego roku, tylko to potwierdziła.

Film w reżyserii Jennifer Lee i Chrisa Bucka, którzy napisali też scenariusz, zarobił na całym świecie łącznie ponad 1,4 mld dol. (!), przegrywając tylko z "Królem Lwem" i "Avengers: Koniec gry".

ZOBACZ TAKŻE: "Kraina lodu 2": zwiastun z nową piosenką

Logicznym posunięciem byłaby kolejna część. I kolejna, i następna, i jeszcze jedna. Zwłaszcza, że fani aż przebierają nogami, aby zostawić pieniądze w kasach kin.

d24y2v3

Dlatego nie jest niczym niezwykłym, że pytanie o "Krainę lodu 3" padło w rozmowie, jaką przeprowadził z twórcami serii serwis CinemaBlend.

- Kiedy patrzę na te dwa filmy, to widzę, że zrobiliśmy kawał świetnej roboty, łącząc je w jedną historię, która jest skończoną całością - mówi producent serii Peter Del Vecho.

Z kolei reżyserka Jennifer Lee dodaje:

- Dla mnie też jest kompletna – ale kto wie. Chris mówi, żeby zapytać go za rok.

Czy fani mają powody do niepokoju? Wątpliwe. Być może trochę poczekamy – wszak między premierą pierwszej i drugiej części musiało upłynąć aż 6 lat. Poza tym nikt przy zdrowych zmysłach nie grzebałby serii zarabiającą taką fortunę. Bądźmy więc dobrej myśli.

d24y2v3

Podziel się opinią

Share
d24y2v3
d24y2v3