Trwa ładowanie...

"Król Lew". Polska wersja piosenki Eltona Johna "Can you feel the love tonight"

Jedna z najgorętszych premier lata 2019 – "Król Lew" – zbliża się wielkimi krokami. Zanim zobaczymy przygody Simby na dużym ekranie, możemy posłuchać piosenki "Can you feel the love tonight" w wykonaniu znanych polskich artystów. Przed wami "Miłość rośnie wokół nas".

"Król Lew". Polska wersja piosenki Eltona Johna "Can you feel the love tonight"Źródło: Youtube.com
d1kzr0h
d1kzr0h

"Król Lew" od kilku tygodni wzbudza wielkie zainteresowanie. Bilety na jeden z najważniejszych filmów wakacji (poza "Toy Story 4" i "Pewnego razu... w Hollywood") rozchodzą się w ekspresowym tempie!

11 lipca 2019 roku na oficjalnym kanale DisneyPolskaVevo w serwisie Youtube pojawiła się nowa wersja piosenki "Can you feel the love tonight?" wykonywanej w oryginale przez Eltona Johna. W polskiej wersji językowej utwór nosi tytuł "Miłość rośnie wokół nas".

To jedna z najpopularniejszych piosenek z bajek Disneya. Z oryginałem postanowili się zmierzyć Mela Koteluk, Krzysztof Zalewski, Paulina Przybysz, Natalia Przybysz oraz Vito z Bitaminy.

Trzeba przyznać, że polska wersja piosenki do "Króla Lwa" naprawdę wpada w ucho. Widać, że artyści w wykonanie utworu włożyli całe serce. W porównaniu do "Can you feel the love tonight?" Eltona Johna polska wersja jest o wiele bardziej dynamiczna. Zgadzacie się z tą opinią?

W oryginalnej wersji językowej "Króla Lwa" z tą kultową piosenką zmierzyli się Beyonce i Donald Glover. Jak sobie poradzili z piosenką promującą film przygodowy dla dzieci "Król Lew"?

d1kzr0h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1kzr0h