Trwa ładowanie...
d1eviqu

''Królewicz Olch'': pierwszy zwiastun nowego filmu Kuby Czekaja [WIDEO]

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Królewicz Olch'': pierwszy zwiastun nowego filmu Kuby Czekaja [WIDEO]
d1eviqu

Ukazał się pierwszy zwiastun filmu „Królewicz Olch” *Kuby Czekaja, który będzie miał premierę na festiwalu w Gdyni. Czy drugie dzieło spełni nadzieje pokładane w jednym z najlepiej zapowiadających się twórców młodego pokolenia? Zobaczcie zwiastun.*

"Królewicz Olch" to historia wybitnie utalentowanego 14-letniego chłopca, rozpoczynającego naukę fizyki na uniwersytecie. Pracuje nad teorią światów równoległych, których łącznikiem – jak z początku sądzi – jest światło. Chłopiec ma niezwykły umysł i pokaleczoną duszę, a na dodatek jego życiem kieruje autorytarna matka.

d1eviqu

Pojawienie się w ich życiu mężczyzny ustanawia nowy porządek, chłopiec z rąk matki przechodzi pod jego opiekę. Między trójką bohaterów krętą drogą tworzy się więź, ale ich wspólne szczęście nie trwa długo. Chłopiec dochodzi do rozwiązania zagadki przejścia między światami, wyrusza w podróż, na szali kładzie swoje życie.

Reżyserem jest twórca głośnego „Baby Bump”. Nasz recenzent pisał o filmie, że to "strzał świeżej energii, jakiej dawno nie było w polskim kinie (więcej tutaj).

Film wyprodukowało Studio Munka działające przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich.

KUBA CZEKAJ O "BABY BUMP":

d1eviqu

Podziel się opinią

Share

d1eviqu

d1eviqu