Trwa ładowanie...
james mcavoy
26-02-2013 02:03

''Kruk'': James McAvoy w nowym "Kruku"

''Kruk'': James McAvoy w nowym "Kruku"
d43lgys
d43lgys

*James McAvoy jest kolejnym kandydatem do roli w nowej wersji kultowego filmu "Kruk".*

Świat rozrywki poznał "Kruka" w 1989 roku, gdy na rynek trafił komiks Jamesa O'Barra. Artysta na papier przelał własne doświadczenia - straty narzeczonej w wypadku spowodowanym przez pijanego kierowcę. Głównym bohaterem opowieści uczynił Erica, który razem ze swoją dziewczyną Shelly pada ofiarą ulicznego gangu. Eric zostaje postrzelony w głowę, a jego narzeczona brutalnie zgwałcona i pobita. Gdy napastnicy odchodzą, mężczyznę wskrzesza kruk. Rozpoczyna się zemsta.

Postać doczekała się wielu publikacji drukowanych, czterech filmów i serialu. Rangę kultowego zdobył obraz z 1994 roku, w którym w roli głównej wystąpił Brandon Lee. O powrocie opowieści na duży ekran mówiło się w Hollywood od 2010 roku. Przez chwilę krążyły plotki, iż w bohatera wcieli się Bradley Cooper. Za kamerą miał stanąć Juan Carlos Fresnadillo, ale ostatecznie wycofał się z projektu.

Teraz reżyserią dzieła zainteresowany jest F. Javier Gutierrez. Jesse Wigutow napisał scenariusz. Główną rolę zaoferowano Jamesowi McAvoyowi.

Aktor przygotowuje się obecnie do udziału w superprodukcji "X-Men: Days of Future Past".

d43lgys
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d43lgys