Krytycy zwracają honor Patrykowi Vedze. Zobaczyli zwiastun "Studniówk@"

Krytycy zwracają honor Patrykowi Vedze. Zobaczyli zwiastun "Studniówk@"

Nieoczekiwanie tuż przed Bożym Narodzeniem pojawił się mocny kandydat do tytułu najgorszego filmu roku. Redaktor AszDziennika, który już go widział, ogłosił, że "Studniówk@" spektakularnym rzutem na taśmę przebiła "Botoks" i zgarnęła tytuł filmowego "Gniota 2017". Mamy duże obawy, że może mieć rację, choćby dlatego, że za kamerą stanął Alessandro Leone, producent bodaj jednego z najgorszych filmów historycznych, czyli "Bitwa pod Wiedniem".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

Aktorzy grający uczniów liceum wyglądają jakby kończyli studia, komputerowcem jest oczywiście Azjata. Klisza na kliszy. Tak zapowiada się "Studniówk@", która ma pokazać całą prawdę o współczesnej młodzieży. Fabuła jest osnuta wokół pijackich imprez uczniów i ich konfliktu z dyrekcją. Konfliktu grożącego odwołaniem tytułowej studniówki.

Za kamerą stanął Alessandro Leone, producent "Bitwy pod Wiedniem", a to nie wróży niczego dobrego. O wszystkich wpadkach tego niechlujnego filmu możecie przeczytać tutaj.

WP

Wydaje się, że Leone niczego się nie nauczył, o czym świadczy choćby obsada. W roli maturzystów zobaczymy 29-letnią Agnieszkę Fórmanowską, 27-letniego Jakuba Sokołowskiego i 24-letnią Mariannę Januszewicz. Ciekawostką jest, że w filmie zagrali także... Daniel Olbrychski i jego żona.

Premiera 5 stycznia 2018 r.

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP