Trwa ładowanie...

Krytycy zwracają honor Patrykowi Vedze. Zobaczyli zwiastun "Studniówk@"

Nieoczekiwanie tuż przed Bożym Narodzeniem pojawił się mocny kandydat do tytułu najgorszego filmu roku. Redaktor AszDziennika, który już go widział, ogłosił, że "Studniówk@" spektakularnym rzutem na taśmę przebiła "Botoks" i zgarnęła tytuł filmowego "Gniota 2017". Mamy duże obawy, że może mieć rację, choćby dlatego, że za kamerą stanął Alessandro Leone, producent bodaj jednego z najgorszych filmów historycznych, czyli "Bitwa pod Wiedniem".

d10jmvx
d10jmvx

Aktorzy grający uczniów liceum wyglądają jakby kończyli studia, komputerowcem jest oczywiście Azjata. Klisza na kliszy. Tak zapowiada się "Studniówk@", która ma pokazać całą prawdę o współczesnej młodzieży. Fabuła jest osnuta wokół pijackich imprez uczniów i ich konfliktu z dyrekcją. Konfliktu grożącego odwołaniem tytułowej studniówki.

Za kamerą stanął Alessandro Leone, producent "Bitwy pod Wiedniem", a to nie wróży niczego dobrego. O wszystkich wpadkach tego niechlujnego filmu możecie przeczytać tutaj.

Wydaje się, że Leone niczego się nie nauczył, o czym świadczy choćby obsada. W roli maturzystów zobaczymy 29-letnią Agnieszkę Fórmanowską, 27-letniego Jakuba Sokołowskiego i 24-letnią Mariannę Januszewicz. Ciekawostką jest, że w filmie zagrali także... Daniel Olbrychski i jego żona.

Premiera 5 stycznia 2018 r.

d10jmvx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10jmvx