Trwa ładowanie...
d5bbad3

Krzyś już nie jest małym chłopcem. Zobacz pierwszy zwiastun filmu "Christopher Robin"

W sieci zadebiutował zwiastun disneyowskiej produkcji z Ewanem McGregorem w roli głównej. Jej bohaterem jest dorosły Krzyś, najlepszy przyjaciel Kubusia Puchatka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W dorosłego Krzysia wcielił się Ewan McGregor
W dorosłego Krzysia wcielił się Ewan McGregor (Materiały prasowe)
d5bbad3

Christopher Robin to dorosły mężczyzna, którego wszyscy poznaliśmy jako dziecko w "Kubusiu Puchatku". Teraz, gdy kłopoty dopadły Christophera, na ratunek przybędzie mu stary przyjaciel. Kubuś Puchatek pomoże odnaleźć bohaterowi radość życia.

W głównej roli zobaczymy Ewana McGregora. W filmie graja także Hayley Atwell jako żona Christophera Robina, Bronte Carmichael jako jego córka i Mark Gatiss jako jego szef. Jim Cummings, Chris O'Dowd, Brad Garrett, Toby Jones, Nick Mohammed, Peter Capaldi i Sophie Okonedo udzielą głosów animowanym postaciom.

Za reżyserię odpowiada Marc Forster. Scenariusz napisali Alex Ross Perry i Allison Schroeder inspirując się postaciami z "Kubusia Puchatka". Film trafi do kin 3 sierpnia.

d5bbad3

Warto pamiętać, że A.A. Milne nazwał wymyśloną przez siebie postać "Kubusiem Puchatkiem" ("Winnie the Pooh"), kiedy jego syn, Christopher Robin, zobaczył w zoo niedźwiadka i ochrzcił imieniem Winnie swojego pluszowego misia. Inne zabawki chłopca zainspirowały postacie Prosiaczka czy Tygryska znane z opowieści o Kubusiu Puchatku.

"Kubuś Puchatek" zadebiutował w zbiorze opowiadań z 1926 r. Za ilustracje do oryginalnego wydania odpowiadał E.H. Shepard. Od 1966 r. prawa do "Kubusia Puchatka" należą do Disneya, który wyprodukował liczne seriale i pełnometrażowe animacje z udziałem misia o bardzo małym rozumku.

Obejrzyj: byliśmy w domu Yoli Czaderskiej-Hayek. Dlaczego nazwała go Belwederem?

d5bbad3

Podziel się opinią

Share
d5bbad3
d5bbad3