Trwa ładowanie...

"Książę w Nowym Jorku 2". Wesley Snipes znalazł się w obsadzie hitu sprzed lat

"Książę w Nowym Jorku" to kultowa komedia sprzed 30 lat z brawurową rolą Eddiego Murphy’ego. Fanów filmu z pewnością ucieszy fakt, że szykuje się sequel, w którym w jedną z postaci wcieli się Wesley Snipes.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Wesley Snipes zagra w sequelu komedii "Książę w Nowym Jorku"
Wesley Snipes zagra w sequelu komedii "Książę w Nowym Jorku"Źródło: materiał prasowy/Megafon.pl
dxflnsi

Wesleya Snipesa, czyli świetnego komiksowego Blade’a, już dawno nie widzieliśmy na dużym ekranie. Ostatnią dużą rolą był Doc w "Niezniszczalnych 3". Tym razem aktor powróci w komedii "Książę w Nowym Jorku 2".

To sequel jednej z najlepszych produkcji, w której główną rolę zagrał Eddie Murphy. Snipes wcieli się w postać generała. Jak sobie poradzi w komedii? Przekonamy się już w przyszłym roku.

Poza Snipsem do obsady "Księcia w Nowym Jorku 2" dołączyli Eddie Murphy (oczywiście!), Kiki Layne, James Earl Jones, Teyana Taylor, Paul Bates, Leslie Jones oraz Rick Ross.

"Książę w Nowym Jorku 2" - o czym będzie film?

Film "Książę w Nowym Jorku" opowiadał o księciu Akeemie, który wylądował w Nowym Jorku, by znaleźć partnerkę życia. W drugiej części Akeem został królem fikcyjnego państwa Zamunda.

dxflnsi

Okazuje się jednak, że ma syna w Nowym Jorku, o którym właśnie się dowiedział. Postanawia wyruszyć na jego poszukiwania, by ojciec Akeema mógł zobaczyć wnuka przed śmiercią.

"Książę w Nowym Jorku 2" - kiedy będzie premiera?

Premiera filmu "Książę w Nowym Jorku 2" została zapowiedziana na grudzień 2020 roku. Zdjęcia do produkcji już ruszyły. Będziecie czekać na sequel komedii sprzed 30 lat?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dxflnsi

Podziel się opinią

Share
dxflnsi
dxflnsi