Trwa ładowanie...
dkqku5g

Kto zastąpi Bowiego? Powstaje nowa wersja "Labiryntu"

Fede Alvarez, reżyser horroru "Nie oddychaj", stanie za kamerą nowej wersji obrazu "Labirynt", w którym zagrał David Bowie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kto zastąpi Bowiego? Powstaje nowa wersja "Labiryntu"
(Materiały prasowe)
dkqku5g

Nowy "Labirynt" nie będzie remakiem, sequelem ani prequelem, ale nową historią, która rozgrywa się w tym samym świecie, podobnie jak to było w przypadku "Jurassic World" w stosunku do "Jurassic Park". Jak wyjaśniają producenci, to spin-off bez Davida Bowiego w kultowej roli. - "Labirynt" to jeden z filmów, który sprawił, że zakochałem się w kinematografii - mówi reżyser. - Cieszę, że będę mógł rozszerzyć świat Jima Hensona.

Alvarez ruszy ze zdjęciami, jak tylko zakończy prace nad "The Girl in the Spider's Web" (kontynuacją "Dziewczyny z tatuażem"). Nowy scenariusz "Labiryntu" pierwotnie miała pisać Nicole Perlman ("Strażnicy galaktyki"). Teraz okazuje się, że zajmie się tym Fede Alvarez z Jayem Basu.

dkqku5g

Bowie zagrał w filmie z 1986 roku króla Goblinów Jaretha. Jennifer Connelly wcieliła się Sarę - dziewczynkę, która musi przejść tytułowy labiryny, by uratować swojego brata.

Wokalista zmarł 10 stycznia 2016 roku. Miał 69 lat. Jego ostatni album, "★", ukazał się 8 stycznia.

dkqku5g

Podziel się opinią

Share

dkqku5g

dkqku5g