Trwa ładowanie...

Kto zastąpi Bowiego? Powstaje nowa wersja "Labiryntu"

Fede Alvarez, reżyser horroru "Nie oddychaj", stanie za kamerą nowej wersji obrazu "Labirynt", w którym zagrał David Bowie.

Kto zastąpi Bowiego? Powstaje nowa wersja "Labiryntu"Źródło: Materiały prasowe
dymhtrz
dymhtrz

Nowy "Labirynt" nie będzie remakiem, sequelem ani prequelem, ale nową historią, która rozgrywa się w tym samym świecie, podobnie jak to było w przypadku "Jurassic World" w stosunku do "Jurassic Park". Jak wyjaśniają producenci, to spin-off bez Davida Bowiego w kultowej roli. - "Labirynt" to jeden z filmów, który sprawił, że zakochałem się w kinematografii - mówi reżyser. - Cieszę, że będę mógł rozszerzyć świat Jima Hensona.

Alvarez ruszy ze zdjęciami, jak tylko zakończy prace nad "The Girl in the Spider's Web" (kontynuacją "Dziewczyny z tatuażem"). Nowy scenariusz "Labiryntu" pierwotnie miała pisać Nicole Perlman ("Strażnicy galaktyki"). Teraz okazuje się, że zajmie się tym Fede Alvarez z Jayem Basu.

Bowie zagrał w filmie z 1986 roku króla Goblinów Jaretha. Jennifer Connelly wcieliła się Sarę - dziewczynkę, która musi przejść tytułowy labiryny, by uratować swojego brata.

dymhtrz

Wokalista zmarł 10 stycznia 2016 roku. Miał 69 lat. Jego ostatni album, "★", ukazał się 8 stycznia.

dymhtrz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dymhtrz