Trwa ładowanie...

Kultowe seriale dostępne za darmo. Nie będziesz mógł się oderwać

Każdy wielbiciel seriali ma swoje ulubione tytuły, które może oglądać w nieskończoność. Wielu też ciągle ma w pamięci te, które zawsze odsuwał na później. Polecamy kultowe seriale, które teraz możesz oglądać przez miesiąc za darmo na HBO GO.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Kultowe seriale dostępne za darmo. Nie będziesz mógł się oderwaćŹródło: Materiały prasowe
d18hfrv

Westworld

Wyobraźmy sobie krainę idealną - ogromnych rozmiarów park rozrywki imitujący, nawet w najmniejszych szczegółach, Dziki Zachód, w którym można dać upust najdzikszym żądzom i rozpasać mroczne rejony człowieczej duszy. Saloony wypełnione upojonymi rumem kowbojami i paniami realizującymi najskrytsze męskie marzenia to kuszące grzechem przystanki na mapie wypełnionej obietnicą nadzwyczajnych przygód. A to wszystko bez jakichkolwiek konsekwencji! Ludzie, którzy za ogromne pieniądze przyjeżdżają przeżyć najlepsze chwile swojego życia, otoczeni są usłużnymi robotami. Gospodarze tego perfekcyjnie wykreowanego, acz sztucznego świata, nie mogą wyrządzić gościom krzywdy, znosząc tortury, jakie ci im zapewniają, w sposób przerażająco realistyczny. Genialna rola Anthony'ego Hopkinsa, który stworzył postać trudną, ale zachwycającą. Jest on autorem pomysłu i realizacji parku, w którego trzewiach kryje się szokująca tajemnica.

Gra o tron
Czasem trafiamy na seriale, które od pierwszych minut zaczynają nas od siebie uzależniać. Jednym z nich jest "Gra o tron" - serialowa realizacja twórczości George'a R.R. Martina. Serial nakręcony na podstawie wykreowanego przez autora książek świata fantasy, to naturalistyczna i bardzo wciągająca historia krainy Westeros, w której trwa walka o władzę. Brakuje tu jednak słodkich, niewinnych księżniczek i rumaków niosących je na grzbiecie. Zjawiskowo i przeraźliwie szczegółowo nakręcone sceny walk, intrygi, które przyprawiają o dreszcze, i zwroty akcji, które doprowadzają fanów serialu do płaczu. Oglądając "Grę o tron", wejdziesz w świat, z którego ciężko się wyplątać. Przygotuj się na potężne emocje i reakcje, o których byś siebie nie podejrzewał.

Zakazane Imperium
Serial HBO, który wciąga już od pierwszego odcinka. Wraz z bohaterami "Zakazanego Imperium" przenosimy się do czasów prohibicji, czyli okresu po I wojnie światowej. Rok 1920 - moment, w którym rozpoczyna się akcja serialu - to okres drastycznych zmian w Stanach Zjednoczonych. Genialny Steve Buscemi, który z prawdziwym zaangażowaniem odgrywa rolę irlandzkiego polityka, w iście gangsterski sposób przejmuje kontrolę nad miastem wypełnionym rozochoconymi wielbicielami nielegalnych używek i rozrywek. Niezliczona ilość zwrotów akcji, intrygi i wspaniałe kreacje aktorskie idealnie oddające powojenny amerykański klimat to coś, czego nie można przegapić. Wciąga już od pierwszego odcinka!

Seks w wielkim mieście
Kultowy serial, który podbił serca kobiet na całym świecie. Poszukiwania miłości w nowojorskiej rzeczywistości mogą być trudne, tym bardziej jeśli szukają jej cztery zupełnie różne, ale pewne siebie kobiety, popijające przy niemal każdej okazji drinka Cosmopolitan. Przyjaciółki, wprawdzie ubrane są zazwyczaj w absurdalnie drogie ubrania, przeżywają sytuacje na tyle zawiłe i nieokreślone, że możemy je odnieść do tych, które dobrze znamy z własnego życia. Carrie, Samantha, Miranda i Charlotte wspierają się na każdym kroku, wysyłając w świat komunikat, że kobiety są silne, ambitne i delikatne zarazem. To perfekcyjny, dosłowny i bardzo szczery obraz życia, które potrafi zaskakiwać częściej, niż byśmy tego chcieli. Wszystko okraszone dawką ironicznego i przezabawnego humoru, od którego nie można się oderwać. Pozycja obowiązkowa!

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d18hfrv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d18hfrv