Trwa ładowanie...
d1tzno6

Laleczka Chucky powraca. Zwiastun tylko dla dorosłych

Powraca psychopatyczny bohater niezwykle popularnych niegdyś horrorów. Nowy film o wyrazistym niczym sam Freddy Krueger zabawkowym zabójcy ma już nawet zwiastun. W "Cult of Chucky" za słynnym straszydłem krył będzie się aktor znany z poprzednich części. Przeznaczony dla widzów dorosłych trailer prezentujemy poniżej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Alex Vincent w filmie "Laleczka Chucky"
Alex Vincent w filmie "Laleczka Chucky" (Materiały prasowe)
d1tzno6

W nowym filmie opanowana przez seryjnego mordercę lalka przestąpi drzwi zakładu dla obłąkanych. Jej mordercze zapędy będzie powstrzymywał stary dobry znajomy Andy Barclay, czyli 36-letni Alex Vincent - gwiazda dwóch najgłośniejszych filmów o Chucky'm (jako dziecko zagrał w "Laleczka Chucky" i "Powrót laleczki Chucky").

W produkcji powrócą również Jennifer Tilly jako Tiffany i Fiona Dourif jako Nica. Chucky będzie ponownie mówił głosem Brada Dourifa (więcej tutaj). Ponadto w obsadzie znaleźli się Grace Lynn Kung, Michael Therriault,* Zak Santiago* i Summer H. Howell.

d1tzno6

Zobacz, jak zmienił się Alex Vincent - występuje już w pierwszej scenie poniższego zwiastuna:

Za reżyserię i scenariusz odpowiada Don Mancini. Amerykańska premiera filmu przewidziana jest na październik 2017. Nie wiadomo jeszcze kiedy film pojawi się w Polsce, ani czy zawita na ekrany kin.

Film zatytuowany w oryginale "Child's Play", to mająca swój początek w 1988 roku opowieść o lalce imieniem Chucky. Jeden z jej egzemplarzy zostaje opanowany przez psychopatę. Od tego momenty zakamuflowany w niewinnej zabawce morderca kontynuuje serię zbrodni. Jego ofiarą może paść każdy.

Zobacz, co jeszcze #dziejesiewkulturze:

d1tzno6

Podziel się opinią

Share

d1tzno6

d1tzno6