Trwa ładowanie...
młodzi i film

Laureaci 32. koszalińskiego festiwalu Młodzi i Film

Share
Laureaci 32. koszalińskiego festiwalu Młodzi i Film
Źródło: opublikowane w serwisie filmpolski.pl
d84n463

Jury w składzie: Juliusz Machulski – przewodniczący, Anna Wieczur-Bluszcz, Katarzyna Kwiatkowska, Janusz Gauer i Piotr Najsztub, postanowiło przyznać nagrody w Konkursie Pełnometrażowych Debiutów Filmowych następującym filmom:

„Wielki Jantar 2013” dla najlepszego debiutu i nagrodę w wysokości 20 tys. zł otrzymał film "Zaślepiona" w reżyserii Katarzyny Klimkiewicz

„Jantar 2013” im. Stanisława Różewicza za reżyserię i nagrodę w wysokości 12 tys. zł otrzymała "Zaślepiona" (reż. Katarzyna Klimkiewicz).

d84n463

„Jantar 2013” za najlepszy scenariusz i nagrodę w wysokości 10 tys. zł otrzymał Jerzy Kowynia za scenariusz do filmu "Kamczatka" (reż. Jerzy Kowynia).

„Jantar 2013” za główną rolę męską i nagrodę w wysokości 8 tys. zł otrzymał Tomasz Sobczak za rolę w filmie "Kamczatka"

„Jantar 2013” za główną rolę kobiecą i nagrodę w wysokości 8 tys. zł otrzymała Edyta Torhan za rolę w filmie "Kamczatka"

„Jantar 2013” za debiut aktorski i nagrodę w wysokości 8 tys. zł otrzymała Klara Bielawka za rolę w filmie "Stacja Warszawa", (reż Maciej Cuske, Kacper Lisowski, Nenad Miković, Mateusz Rakowicz, Tymon Wyciszkiewicz).

d84n463

„Jantar 2013” za zdjęcia i nagrodę w wysokości 8 tys. zł otrzymał Arkadiusz Tomiak za zdjęcia do filmu "Stacja Warszawa".

„Jantar 2013” za muzykę (nagroda ufundowana przez ZAIKS – 8 tys. zł) otrzymał Paweł Skorupka za muzykę do filmu "Stacja Warszawa".

„Jantar 2013” za dźwięk (nagroda ufundowana przez TOYA Studios) w wysokości 5 tys. zł otrzymali: Aleksander Musiałowski, Mateusz Adamczyk, Marcin Lenarczyk, Zofia Moruś za dźwięk do filmu pt.: "Stacja Warszawa".

Nagrody w kategorii filmu krótkometrażowego zdobyli:

Fabuła:
- "Mazurek" (reż. Julia Kolberger) - główna nagroda
- "Matka" (reż. Łukasz Ostalski) - wyróżnienie

Dokument:
- "Niewiadoma Henryka Fasta" (reż. Agnieszka Elbanowska) - główna nagroda
- "Matka 24h" (reż. Marcin Janos Krawczyk) - wyróżnienie

Animacja
- "Do serca twego" (reż. Ewa Borysewicz) - główna nagroda
- "Ab ovo" (reż Anita Kwiatkowska-Naqvi) - wyróżnienie.

d84n463

Podziel się opinią

Share
d84n463
d84n463