Trwa ładowanie...

Legion samobójców: James Gunn reżyserem. “To będzie kompletny reboot”

James Gunn będzie pracował nad nowym "Legionem samobójców", mimo że został ponownie zatrudniony przez Disneya na stanowisko reżysera "Strażników Galaktyki 3". Producenci gwarantują, że jego wersja nie będzie kontynuacją "The Suicide Squad" z 2016 roku.

Share
Legion samobójców: James Gunn reżyserem. “To będzie kompletny reboot”Źródło: East News
drrh3o3

Legion samobójców: "To będzie kompletny reboot"

James Gunn zapowiedział, że jego wersja "Legionu samobójców" nie będzie kontynuacją filmu sprzed trzech lat. Potwierdził to producent uniwersum DC, Peter Safran. - Po pierwsze, nie nazywamy tego "Legion samobójców 2", bo to będzie kompletny reboot, więc zostajemy po prostu przy "Legionie samobójców" i uważam, że ludzie powinni wyczekiwać tego ze zniecierpliwieniem — powiedział w wywiadzie dla JoBlo.

Safran stwierdził też, że film będzie idealnym oddaniem pomysłowości Gunna. - Film zawiera wszystko, czego możemy spodziewać się od scenariusza Jamesa Gunna i postaramy się wypełnić jego wizję.

"Legion samobójców" przed "Strażnikami Galaktyki 3"

Producent potwierdził też, że James Gunn najpierw zrobi "Legion samobójców", a potem wyreżyseruje trzecią część "Strażników Galaktyki". - Wszystko zostało przeprowadzone elegancko. Wszyscy po obu stronach wiedzą, że Legion samobójców jest priorytetem i on skończy ten film. Wszyscy też wiedzą, że jego następnym filmem będą kolejni "Strażnicy Galaktyki".

drrh3o3

W filmie na pewno wystąpi Margot Robbie jako Harley Quinn, ale zabraknie Willa Smitha. Warner Bros. rozpoczęło poszukiwania jego następcy do roli Deadshota. Jednym z kandydatów jest Idris Elba. Prace nad nowym "Legionem samobójców" mają ruszyć jeszcze w tym roku. Premiera zaplanowana jest na 6 kwietnia 2021 roku.

"Legion samobójców" z 2016 roku otrzymał Oscara za najlepszą charakteryzację. Był też nominowany do trzech statuetek Grammy oraz w dwóch kategoriach do Złotych Malin.

drrh3o3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
drrh3o3