Trwa ładowanie...
lincoln

''Lincoln'': Wygraj zaproszenie na przedpremierowy pokaz!

Share
''Lincoln'': Wygraj zaproszenie na przedpremierowy pokaz!
Źródło: DreamWorks Pictures
d1wzzz0

Zapraszamy Was do udziału w nowym konkursie na Filmowym bloogu. Do zdobycia zaproszenia na przedpremierowe pokazu filmu <a href="http://film.wp.pl/lincoln-6029218406470273c">"Lincoln"</a>.

Od dzisiaj do środy macie szansę zdobyć zaproszenia na przedpremierowe pokazy filmu "Lincoln" w Warszawie i Gdańsku. Oba pokazy będą miały miejsce w czwartek (31.01) wieczorem. Jeśli więc macie ochotę poznać fragment historii Stanów Zjednoczonych wg Spielberga, zapraszamy do udziału w naszej zabawie. Żeby zaostrzyć Wasze apetyty, dodajmy, że obraz nominowany jest w 12 kategoriach oscarowych.

<a href="http://bloog.pl/nazwa_konkursu,filmowy2,konkursy.html">Kliknij TUTAJ, aby przejść do szczegółów >>></a>

Przypomnimy, że film przedstawia historię burzliwego życia Abrahama Lincolna, prezydenta Stanów Zjednoczonych w okresie wojny secesyjnej, która zadecydowała o losach świata. Fabuła koncentruje się na sporze, jaki Abraham Lincoln toczył z jednym z wpływowych ludzi ze swojej administracji.

<a href="http://www.orange.pl/kid,4000000436,id,4003011844,title,Wywiad-z-Sonia-Bohosiewicz,wp,video.html" rel="nofollow">Wywiad z Sonią Bohosiewicz</a>

W rolach głównych w filmie wystąpili: dwukrotny laureat Oscara **.

Kinowa premiera filmu w Polsce zaplanowana jest na 1 lutego 2013 roku.

d1wzzz0

Podziel się opinią

Share
d1wzzz0
d1wzzz0