Trwa ładowanie...

''Listy do M.'': Aktorzy życzą Wesołych Świąt!

''Listy do M.'': Aktorzy życzą Wesołych Świąt!Źródło: ITI Cinema
d2hpirf

Aktorzy najpopularniejszego przeboju tego roku – filmu „Listy do M.” pokazali jak kochać już ponad 2 milionom widzów, a teraz składają im najlepsze życzenia świąteczne.

Wyłączcie komórki i skupcie się na sobie i na tych, których najbardziej kochacie” – życzy Kasia Zielińska. Co od siebie, w tym temacie, dodają Tomasz Karolak, Maciej Stuhr, Agnieszka Dygant i Kasia Bujakiewicz?

Obejrzyjcie wyjątkowy materiał wideo i przekonajcie się sami!

Listy do M.” to film, w którym pogubieni życiowo bohaterowie odkryją, że to, co ich spotkało, to właśnie miłość! W jeden, wyjątkowy dzień w roku, pięć kobiet i pięciu mężczyzn przekona się, że przed miłością i świętami nie da się uciec. Paweł Małaszyński, Maciej Stuhr, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Roma Gąsiorowska, Agnieszka Dygant i Katarzyna Zielińska pokażą jak kochać, w najbardziej romantycznym przeboju tego roku.

"Listy do M." wciąż w kinach!
ZOBACZ TAKŻE:

Natasza boi się męża. Dlaczego? ]( http://film.wp.pl/natasza-urbanska-boi-sie-meza-dlaczego-6025272215172225g )*
*
[

Co słychać u Kasi z "13 posterunku"? ]( http://teleshow.wp.pl/13-posterunek-co-sie-dzieje-z-aleksandra-wozniak-6026606755153025g )**


**[

Pamiętacie Witię z "Samych swoich"? ]( http://komediowo.pl/gid,13708823,img,13709100,title,Pamietacie-Witie-z-bdquoSamych-swoichrdquo,galeria.html )**

d2hpirf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2hpirf