Trwa ładowanie...
dgm07fs

Maciej Zakościelny jako Piotruś w filmie "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3". Wczuł się w rolę

"Miszmasz, czyli kogel-mogel 3" jest jednym z najbardziej wyczekiwanych polskich filmów przyszłego roku. W obsadzie zobaczymy m.in. Macieja Zakościelnego, który wcieli się w rolę dorosłego Piotrusia, czyli syna Mariana i Barbary Wolańskich.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maciej Zakościelny
Maciej Zakościelny (East News, Fot: East News)
dgm07fs

"Miszmasz, czyli kogel mogel 3" w reżyserii Ilony Łepkowskiej będzie nową wersją kultowego filmu sprzed 30 lat. Co jakiś czas podajemy coraz to nowe informacje o produkcji. Okazuje się, że dorosłego Piotrusia, czyli syna Mariana i Barbary Wolańskich zagra Maciej Zakościelny. Pierwsze zdjęcia Piotrusia wyglądają naprawdę obiecująco.

ZOBACZ TAKŻE: Zakościelny zachwyca się swoim filmem: "Był nam potrzebny jak Adam Małysz"

Fani "kogla mogla" nie mogą się już doczekać jego kontynuacji. Produkcja w reżyserii Ilony Łepkowskiej "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" zaskakuje widzów już przed premierą.

dgm07fs

Dowiadujemy się, że w filmie powrócą bohaterowie z poprzednich części: docent Wolański z żoną, która zajmuje się sex coachingiem. W tej roli ponownie wspaniała Ewa Kasprzyk.

W trzeciej części filmu, "Miszmasz, czyli kogel mogel 3", przenosimy się do czasów współczesnych. Kasia (w tej roli niezmiennie Grażyna Błęcka-Kolska) jest po rozwodzie z mężem i mieszka ze swoją matką. Kasia zajmuje stanowisko dyrektora szkoły. Wkrótce na wieś przyjeżdża Marcin (Nikodem Rozbicki), syn Kasi i Pawła, który właśnie wraca od ojca, mieszkającego w Holandii.

Jak na razie nie znamy dokładnej daty premiery filmu, ale wiadomo, że obecnie trwają jeszcze zdjęcia do filmu. Najprawdopodobniej premiera odbędzie się na początku 2019 roku. Jednak za nim to nastąpi, z planu wyciekło kilka zdjęć. M.in. wiadomo już, że Piotrusia zagra Maciej Zakościelny.

Czekacie na "Miszmasz, czyli kogel mogel 3"?

dgm07fs

Podziel się opinią

Share

dgm07fs

dgm07fs