Trwa ładowanie...

"Mad Max: Na drodze gniewu", "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" i inne hity filmowe ponownie w Multikinie

Share
"Mad Max: Na drodze gniewu", "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" i inne hity filmowe ponownie w Multikinie
Źródło: getty
d4binro

Od 18 do 24 marca br. w kinach sieci Multikino w ramach akcji "Wracamy z hitami" na wielkim ekranie ponownie będzie można zobaczyć najważniejsze premiery ostatnich miesięcy. Akcja obejmie aż siedem tytułów, a wśród nich widzowie znajdą między innymi nagrodzone Oscarami filmy: *"Zjawa" oraz "Mad Max: Na drodze gniewu".*

Czy jesteście gotowi na powrót na wielki ekran najważniejszych premier ostatnich miesięcy? W marcu w kinach sieci Multikino dzięki akcji „Wracamy z hitami” będzie można nadrobić filmowe zaległości lub zobaczyć wybrane produkcje ponownie. W repertuarze na widzów czekają: wielki wygrany tegorocznych Oscarów, który zgarnął aż sześć statuetek, czyli „Mad Max: Na drodze gniewu” oraz nagrodzona trzema statuetkami „Zjawa” z triumfującym podczas gali Leonardo DiCaprio w roli głównej. Ponadto do Multikina wrócą dwie najważniejsze premiery z końca 2015 roku, czyli „Spectre” oraz „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy”, a także bijące frekwencyjne sukcesy polskie produkcje: „Listy do M. 2”, „Pitbull. Nowe porządki” oraz „Moje córki krowy”.

Sieć Multikino zaprasza na filmowe hity od 18 do 24 marca br. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino oraz przez stronę www.multikino.pl.

d4binro

Podziel się opinią

Share
d4binro
d4binro