Trwa ładowanie...
d2a3v69

Magazyn "People" ogłosił najseksowniejszego mężczyznę świata

Magazyn "People" jak co roku wyłonił najseksowniejszego żyjącego mężczyznę. Tym razem tytułem obdarzono głównego antagonistę z filmu "Czarna Pantera". Michael B. Jordan zanim został aktorem, próbował swoich sił w modelingu. Dziś jest także producentem filmowym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michael B. Jordan najseksowniejszym żyjącym mężczyzną świata
Michael B. Jordan najseksowniejszym żyjącym mężczyzną świata (ONS)
d2a3v69

Michael B. Jordan początkowo miał inny pomysł na karierę zawodową. Próbował sił jako model. Jego przygoda z aktorstwem rozpoczęła się w 1999 roku od gościnnego udziału w sitcomie prowadzonym przez Billa Cosby’ego. Na dużym ekranie zadebiutował dwa lata później w filmie "Krótka piłka". Dziś gwiazdor ma 33 lata i jest jednym z najpopularniej aktorów swojego pokolenia.

Zdecydowanym przełomem w jego karierze okazał się udział w marvelowskich produkcjach. Sam aktor podszedł nominacji z dystansem. Przyznał, że bycie "najseksowniejszym żyjącym mężczyzną" to przyjemne uczucie, szczególnie że "każdy zawsze żartował w stylu: 'Mike, to jest jedyna rzecz, której prawdopodobnie nie dostaniesz'". Teraz zdaniem artysty najbardziej zadowolona z tytułu byłaby jego już nieżyjąca babcia.

Czarny rok dla światowego kina. Przez pandemię nie ma co oglądać

Magazyn "People" podkreślił, że tytuł Jordan zawdzięcza nie tylko pięknej rzeźbie ciała, ale i osobowości oraz aktorskiemu talentowi. Gwiazdor jest aktywnym uczestnikiem ruchu Black Lives Matter. Jego rider techniczny zakłada "akceptowalny poziom różnorodności zarówno przed, jak i za kamerą". Te zasady wcielił także we własnej firmie producenckiej Outlier Society Productions.

d2a3v69

Najseksowniejszy mężczyzna świata jest singlem. Lubi szybkie samochody i gotowanie. Niebawem zobaczymy go w głównej roli w filmie "Bez skrupułów".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2a3v69

Podziel się opinią

Share
d2a3v69
d2a3v69