Trwa ładowanie...
d24y2v3

"Maleficent 2: Mistress of Evil": Angelina Jolie w zwiastunie filmu

Studio Disneya opublikowało oficjalny zwiastun filmu "Maleficent 2: Mistress of Evil". W najnowszej produkcji pojawi się Angelina Jolie, która zagra tytułową czarownice.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Maleficent 2: Mistress of Evil": Angelina Jolie w zwiastunie filmu
"Maleficent 2: Mistress of Evil": Angelina Jolie w zwiastunie filmu (East News)
d24y2v3

"Maleficent 2: Mistress of Evil" - zwiastun filmu z Angeliną Jolie

W sieci pojawił się właśnie pierwszy zwiastun „Maleficent 2: Mistress of Evil”. Film jest sequelem produkcji z 2014 roku. Tytułowa czarownica, w którą wcieliła się Angelina Jolie, będzie musiała się z nowymi zagrożeniami.

Główna antybohaterka była niegdyś piękna i dobrą dziewczyną. Piękny okres młodości został przerwany przez tocząca się wojnę, podczas której bohaterka broniła swojej ojczyzny. Niestety zdrada, której doświadczyła, zmieniła jej czyste serce w kamień. Potrzeba zemsty przyczynia się do tego, że postanawia rzucić klątwę na Aurorę, nowonarodzoną córkę następcy tronu wrogiego królestwa.

d24y2v3

"Maleficent 2: Mistress of Evil" - obsada

W "Maleficent 2: Mistress of Evil", oprócz Angeliny Jolie, występują również Juno Temple, Michelle Pfeiffer, Chiwetel Ejiofor, Harris Dickinson, David Gyasi, a także Sam Riley.

Za reżyserię odpowiedzialny jest Joachim Rønning, twórca takich produkcji jak "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara", "Marco Polo" (serial), czy "Wyprawa Kon-Tiki". Scenariusz przygotowali: Linda Woolverton, Micah Fitzerman-Blue i Noah Harpster.

Premiera nowego "Maleficent" zaplanowana jest na 18 października 2019 r.

d24y2v3

Podziel się opinią

Share
d24y2v3
d24y2v3