Trwa ładowanie...
mark wahlberg
10-03-2014 12:03

Mark Wahlberg też chudnie w oczach

Share
Mark Wahlberg też chudnie w oczach
d3fbuqo

*Matthew McConaughey zrzucił niedawno 22 kilogramy na potrzeby roli w filmie "Witaj w klubie". Jego rekord właśnie pobił Mark Wahlberg, który ujawnił, że schudł prawie 28 kilo, aby zagrać Jima Bennetta w remake'u dramatu "Gracz" ("The Gambler").*

Przypomnijmy, że film będzie nową wersją przeboju Karela Reisza z 1974 roku. To historia luźno oparta na powieści Fiodora Dostojewskiego, studium upadku moralnego nałogowego hazardzisty. Głównym bohaterem filmu jest profesor literatury i nałogowy gracz. Kiedy traci wszystkie pieniądze, zapożycza się u swoich najbliższych, a następnie od ludzi z półświatka, którzy bardzo szybko zaczynają ścigać go za długi.

Przemianę Marka Wahlberga można zobaczyć na pierwszych zdjęciach z planu, które właśnie trafiły do sieci. Fotografie są dostępne pod tym adresem.

W filmie "The Gambler" wystąpią ponadto John Goodman, Brie Larson, Jessica Lange, Michael K. Williams i Travis Tope. Autorem scenariusza jest William Monahan. Za reżyserię nowej wersji "Gracza" odpowiada Rupert Wyatt.

Obraz trafi do kin w 2015 roku.

d3fbuqo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3fbuqo
d3fbuqo