Trwa ładowanie...
d4adz2e

"Matrix" powraca. Keanu Reeves wystąpi w kontynuacji hitowej produkcji

Oficjalnie zapowiedziano film "Matrix 4". W kontynuacji hitowej produkcji science fiction pojawią się główni aktorzy poprzednich części - Keanu Reeves oraz Carrie-Anne Moss.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
3 części filmu "Matrix" zarobiły łącznie ponad 1,5 mld dol.
3 części filmu "Matrix" zarobiły łącznie ponad 1,5 mld dol. (Materiały prasowe)
d4adz2e

"Matrix” to seria wręcz ikoniczna dla gatunku science fiction. Pierwsza część została nagrodzona aż 4 Oscarami - za najlepsze efekty specjalne, najlepszy montaż, najlepszy montaż dźwięku i najlepszy dźwięk. Kolejne części ("Matrix: Reaktywacja" i "Matrix: Rewolucje") nie miały już tyle szczęścia na festiwalach, ale zarobiły po kilkaset milionów dolarów.

ZOBACZ TEŻ: "John Wick 3". Keanu Reeves opowiada o roli

W kontynuacji na pewno pojawią się Keanu Reeves i Carrie-Anne Moss. Aktorzy grali główne postacie - Neo i Trinity. Nie wiadomo, czy zagra Laurence Fishburne, czyli filmowy Morfeusz.

d4adz2e

- Za produkcję filmu "Matrix 4" odpowiadają studia Warner Bros. Pictures i Village Roadshow Pictures - zapowiedział Toby Emmerich, szef Warner Bros. Pictures Group. Te same wytwórnie pracowały przy poprzednich częściach.

Reżyserem będzie Lana Wachowski. Zdjęcia mają ruszyć na początku 2020 roku. - Nie możemy być bardziej podekscytowani. Lana jest prawdziwą wizjonerką - wyjątkową i oryginalną twórczynią filmową - i cieszymy się, że napisze, wyreżyseruje i wyprodukuje ten nowy rozdział we wszechświecie "Matrixa" - powiedział portalowi "Variety" Emmerich.

- Wiele pomysłów, które Lilly i ja odkryliśmy 20 lat temu na temat naszej rzeczywistości, jest teraz jeszcze bardziej aktualnych - dodaje Wachowski.

d4adz2e

Podziel się opinią

Share

d4adz2e

d4adz2e